Przesądy na Nowy Rok 2022 - co robić, by uniknąć pecha?

2022-01-02 17:01
Nowy Rok
Autor: Pixabay.com

Wierzycie w przesądy? Jeśli tak, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca i sprawdźcie, co robić, by uniknąć pecha w nadchodzącym nowym roku 2022. Postępujcie według poniższych reguł, a uniknięcie nieszczęścia będzie gwarantowane!

Nowy Rok 2022 powitamy już lada chwila! Nie sposób ukryć, że wszyscy pragniemy, by jego początek zwiastował pasmo ciągnących się sukcesów, których nie sposób było zrealizować w dotychczasowym roku z uwagi na wciąż trwającą pandemię koronawirusa, która szturmem wtargnęła w naszą codzienność i zaburzyła ją niemalże w każdym aspekcie. Na całe szczęście istnieją różne sposoby, by nadchodzący Nowy Rok był dużo lepszy! Zgodnie z przesądem, jaki nowy rok taki cały rok, dlatego najważniejsze jest, aby podejść do tego wyjątkowego wieczoru z dużą wrażliwością, życzliwością, a co najważniejsze uśmiechem.

Poniżej wypisaliśmy wam najpopularniejsze przesądy na Nowy Rok, które podpowiedzą, co należy robić, aby dopomóc szczęściu, a czego unikać, by nie natknąć się na pecha. W końcu każdemu z nas marzy się, by wraz z wybiciem północy pożegnać wszystko, co złe i wpuścić do swojego życia tylko i wyłącznie radość. Na całe szczęście istnieje bardzo długa lista czynności, która pozwoli nam uniknąć niepowodzeń w Nowym Roku. 

Sonda
Jakie plany na sylwester 2021/2022?

Przesądy na Nowy Rok 2022 

  • Nowa bielizna - na Sylwestra dobrze jest mieć na sobie nową bieliznę! Dzięki temu zapewnimy sobie powodzenie w miłości.

  • Lodówka pełna dobra - koniecznie zaopatrz się w zapas jedzenia przed Sylwestrem, dzięki czemu zapewnisz sobie dobrobyt i pomyślność na cały nowy rok.

  • Zadbaj o finanse - w sylwestrową noc schowaj do buta banknot o wysokiej wartości, dzięki temu zapewnisz sobie powodzenie w finansach i stabilność. Ważne jest także, aby rozliczyć wszystkie długi.

  • Na okrągło - dania podawane na okrągłych talerzach są symbolem zamknięcia starego rozdziału i wejścia w nowy rok, dlatego warto o tym pamiętać w trakcie szykowania sylwestrowego wieczoru.

  • Nie sprzątaj - bardzo ważne jest, aby ostatniego dnia roku nie sprzątać. Jeśli to zrobimy pozbędziemy się szczęścia z domu!

  • Zimna woda - jeśli chcesz cieszyć się zdrowiem i urodą w nowym roku koniecznie w sylwestrowy poranek obmyj twarz zimną wodą!

Hity na Sylwestra! Te kawałki rozkręcą ostatnią imprezę w roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze