Qry i Bartek Kubicki, Trzech Króli

i

Autor: Materiały prasowe Przemek.pro, Qry i Bartek Kubicki (Trzech Króli) z nowym singlem „Fatamorgana”

Przemek.pro, Qry i Bartek Kubicki, czyli Trzech Króli z nowym singlem „Fatamorgana”

2023-03-25 15:50

Nowy utwór "Trzech Króli" to kolejna trapowa pocztówka z afrykańskiej wyprawy chłopaków. Ten melodyjny i energetyczny kawałek zwróci uwagę niejednego fana hip-hopu i elektroniki.

Bez wątpienia Qry, Przemek Pro i Bartek Kubicki to ogromni entuzjaści życia bez kalkulacji i czerpania z niego pełnymi garściami. Możemy się o tym przekonać, słuchając już drugiego singla supergrupy Trzech Króli, zatytułowanego „Fatamorgana”.

Trzech Króli - Fatamorgana - trap pełen afrykańskiego ducha

Z utworu poznajemy najbardziej esencjonalne momenty wyprawy chłopaków do Afryki fiatem multipla. Wszystko brzmi na tyle nierealnie, że ostatecznie musi paść pytanie o to, czy nie jest to tylko wytwór ich wyobraźni. W warstwie muzycznej tym razem melodyjny trap zaklina afrykańskiego ducha w surowych, lecz nadal mocno tanecznych dźwiękach, by słuchacz choć na moment mógł poczuć klimat kolejnego barwnego teledysku.

Półfinaliści Rób Rap w Radiu ESKA o swojej twórczości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE