Przegrał z Alicją Szemplińską, ale nagrał utwór z Kamilem Bednarkiem. Bartek Deryło pokazuje moc!

Przegrał z Alicją Szemplińską, ale nagrał utwór z Kamilem Bednarkiem. Bartek Deryło pokazuje moc!
Autor: screen z wideo na YouTube: Bartek Deryło feat. Kamil Bednarek - KOMPAS / YouTube.com/Bartek Deryło Przegrał z Alicją Szemplińską, ale nagrał utwór z Kamilem Bednarkiem. Bartek Deryło pokazuje moc!

Bartek Deryło, czyli półfinalista 10. edycji The Voice of Poland, wraca z nowym singlem. Mowa o utworze zatytułowanym Kompas, w którym gościnnie pojawił się Kamil Bednarek. Nie jest to przypadek, ponieważ ceniony polski artysta oczarował się talentem Bartka w muzycznym programie. Jak brzmi ich wspólny numer? Czy stanie się hitem jesieni? Możecie ocenić słuchając utworu na ESKA.pl!

Bartek Deryło, to półfinalista programu The Voice of Poland. Na tym etapie muzycznego programu wykonał utwór Another Day zespołu Buckshot LeFongue i autorski singiel zatytułowany Domek z kart. Pochodzący z Jelcza wokalista do półfinału wszedł z Alicją Szemplińską, która została wybrana przez widzów. Sam wokalista walczył o finał po decyzji swoich trenerów, Tomsona i Barona. W finale natomiast, duet z zespołu Afromental, dał 51 punktów Alicji, a Bartoszowi 49. Dlatego też Bartek Deryło nie awansował do finału The Voice of Poland 10, ale nie ma tego złego! Młody wokalista realizuje swoje marzenia nagrywając utwór z Kamilem Bednarkiem, który z pewnością marzył o tym, by mieć w swojej drużynie tego uczestnika. Piosenka Kompas jest drugim singlem Bartka Deryło zapowiadającym debiutancki album, którego premiera przewidywana jest na jesień tego roku. 

Bartek Deryło i Kamil Bednarek - piosenka Kompas

Bartek Deryło i Kamil Bednarek w jednej piosence, to wyjątkowa niespodzianka dla wszystkich fanów tych artystów. Uczestnik The Voice of Poland przedstawił kulisy współpracy z gwiazdą polskiej sceny muzycznej: - Podczas kilku spotkań w kuluarach telewizyjnego talent-show, wymieniając się wspólnym doświadczeniem z Kamilem, doszliśmy do wniosku, że wspólna muzyczna kolaboracja mogłaby odzwierciedlić nasze dwa emocjonalne jakby wspólne, ale jednak trochę inne muzyczne światy. Owocem początkowych rozmów i późniejszej pracy w studio jest utwór Kompas. 

Kompas - o czym jest piosenka?

Bartek Deryło napisał, że jego nowa piosenka Kompas, którą nagrał z Kamilem Bednarkiem, jest o tym, że warto przysłuchiwać się swojemu "wewnętrznemu kompasowi", który choć często prowadzi nas przez szlak niepewności, to pokazuje nam drogę i daje nadzieje.

Najnowsze