Program TV

"Projekt Lady". Patrycja Wieja została damą pod okiem mentorek. Eleganckie sukienki zamieniła na... mundur! Jak się zmieniła zwyciężczyni 1. edycji programu?

Patrycja Wieja zdobyła popularność jako zwyciężczyni 1. edycji "Projekt Lady". Do programu trafiła jako kochająca kuse stroje tancerka, której idolką była Miley Cyrus. Pod okiem mentorek Patrycja przeszła zewnętrzną i wewnętrzną metamorfozę i stała się prawdziwą damą! Jak zmieniła się po latach? Niedawno eleganckie sukienki zamieniła na mundur!

Spis treści

  1. "Projekt Lady" - ten program zmieniał buntowniczki w damy 
  2. Patrycja Wieja z 1. edycji "Projekt Lady" 
  3. Jak zmieniła się Patrycja Wieja po zwycięstwie w "Projekt Lady"? 
  4. Patrycja Wieja wstąpiła do wojska 
  5. Patrycja Wieja - metamorfoza 

"Projekt Lady" - ten program zmieniał buntowniczki w damy 

Projekt Lady przed laty był jednym z najpopularniejszych programów Telewizji TVN. Show zadebiutowało w 2016 roku i doczekało się łącznie sześciu edycji, jednak największą popularnością cieszyły się jego pierwsze odsłony. 

W "Projekt Lady" udział wzięły zbuntowane dziewczyny, które nie stroniły od wulgaryzmów i imprezowego stylu życia. W kolejnych odcinkach przechodziły metamorfozę zewnętrzną i wewnętrzna. Pomagały im w tym mentorki: Irena Kamińska- Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz oraz prowadząca Małgorzata Rozenek- Majdan.

Widzowie mieli możliwość śledzenia kolejnych edycji w latach 2016 - 2021. Spadająca oglądalność była jednak powodem decyzji o zakończeniu emisji. 

Czytaj także: Kaja Kajuth z "Projekt Lady" przeszła niezwykłą metamorfozę! Po chłopczycy nie ma już śladu

Patrycja Wieja z 1. edycji "Projekt Lady" 

Patrycja Wieja pojawiła się wśród uczestniczek 1. edycji "Projekt Lady". Skąpo ubrana tancerka w mocnym makijażu dzieliła swoje życie między Polską a Niemcami. 

Patrycja od pewnego czasu mieszka w Niemczech ze swoją siostrą, która wraz z jej przyjaciółką często ją krytykuje. Zwracają jej uwagę na niestosowne stylizacje – czyli najczęściej zbyt krótkie spódnice. Przyjaciółka, z kolei, wciąż powtarza jej, że zachowuje się wulgarnie, niczym pijany kibic „trzecioligowego klubu piłkarskiego" - czytamy w jej wizytówce na stronie Projekt Lady TVN

Patrycja, absolwentka studiów licencjackich na kierunku wychowanie fizyczne, zarabiała w Niemczech jako tancerka klubowa. W chwili, gdy przyszła do programu, nie miała stałej pracy i zarabiała jako fotomodelka. Marzyła, by w przyszłości być sławną i bogatą osobą, idolką nastolatków – wokalistką lub aktorką grającą w filmach akcji. Idolką Patrycji była wówczas Miley Cyrus.

Patrycja Wieja charakteryzowała się zawziętością, szczerością i ciętym językiem. 

"Projekt Lady": uczestniczki po latach

Jak zmieniła się Patrycja Wieja po zwycięstwie w "Projekt Lady"? 

Patrycja Wieja w programie zmieniła się nie do poznania, dzięki czemu sięgnęła po zwycięstwo pierwszej edycji. Kto by pomyślał, że od tego czasu (2016 rok) minęło już siedem lat! 

Uczestniczka "Projekt Lady" wykorzystała zdobytą w programie popularność i z powodzeniem nadal ją wykorzystuje. Na Instagramie obserwuje ją już 160 tysięcy fanów, a ona regularnie dzieli się z nimi filmikami i zdjęciami ze swojego prywatnego życia. 

Patrycja spełniła się jako trenerka fitness i modelka, założyła firmę i zaistniała w show-biznesie. Gwiazda brała także udział w FAME MMA, a także spełniała się jako aktorka. Zagrała główną rolę w filmie "Wojowniczka"

Patrycja Wieja wstąpiła do wojska 

Niedawno zwyciężczyni 1. edycji "Projekt Lady" zaczęła dodawać zdjęcia i filmy w mundurze. Patrycja Wieja poinformowała swoich obserwatorów, że wstąpiła w szeregi wojska. 

Czuję, że to jest ten czas, żeby poszukać nowych możliwości, zdobyć nowe umiejętności i zwiększyć swoje doświadczenie. Nie jestem zadowolona z bycia w miejscu, gdzie nic się nie zmienia i nie rozwijam się. Chcę wyjść ze swojej strefy komfortu, bo tylko w ten sposób będę mogła osiągnąć nowe cele i spełniać swoje marzenia - napisała. 

Patrycja Wieja - metamorfoza 

Jak zmieniła się Patrycja Wieja z 1. edycji "Projekt Lady"? 33-latka często prezentuje się fanom na nowych zdjęciach. Kobieta może się pochwalić fantastyczną figurą, którą chętnie prezentuje. 

Zobacz najnowsze zdjęcia Patrycji z "Projekt Lady 1". 

"Patusia" z Projekt Lady wyzywa do walki gwiazdę FAME MMA

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł