Reality show

"Projekt Lady". Magdalena Lubacz wygrała program, a dziś pławi się w luksusach! Dama przeszła niesamowitą metamorfozę

Magdalena Lubacz, znana fanom jako Maluba, zdobyła popularność dzięki udziałowi w 3. edycji "Projekt Lady". Do programu trafiła w przekonaniu, że "bez doczepów jest nikim", jednak pod okiem mentorem przeszła zewnętrzną i wewnętrzną metamorfozę. Dziś Maluba pławi się w luksusach! Ile pozostało w niej z damy?

Spis treści

  1. "Projekt Lady" - program dla "niesfornych" dziewcząt 
  2. Magdalena Lubacz z 3. edycji "Projekt Lady" 
  3. Metamorfoza Magdaleny Lubacz. Pozostała damą? 
  4. Tak żyje Magdalena Lubcz. Maluba pławi się w luksusach!
  5. Jak zmieniła się Maluba z "Projektu Lady"? 

"Projekt Lady" - program dla "niesfornych" dziewcząt 

Projekt Lady to telewizyjny program, w którym zbuntowane dziewczyny zmieniały się w prawdziwe damy. Uczestniczki, pod okiem mentorek: 

oraz przy wsparciu Małgorzaty Rozenek- Majdan przechodziły zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną metamorfozę. Na oczach widzów nie tylko rezygnowały z przedłużanych włosów i paznokci, wyzywających strojów czy mocnego makijażu, ale przede wszystkim zmieniały swój światopogląd i zachowanie. 

"Projekt Lady" zadebiutował na antenie TVN-u w 2016 roku i doczekał się łącznie sześciu edycji. Po tym czasie stacja zrezygnowała z jego kontynuowania, czego powodem był spadek oglądalności. 

Magdalena Lubacz z 3. edycji "Projekt Lady" 

Jedną z dziewcząt, które zawitały do programu w jego trzeciej odsłonie była Magdalena "Maluba" Lubacz. Dziewczyna miała wówczas 24 lata i słynęła z tego, że kochała wszystko, co sztuczne i przesadzone. 

Sztuczna opalenizna, doczepione blond włosy, sztuczne rzęsy i sztuczne, zbyt długie paznokcie, do tego mocny makijaż i wyzywające ubrania. W takim właśnie, bogatym wydaniu, czuje się najlepiej i uważa, że tylko wówczas jest sobą. Jak sama mówi "bez doczepów jestem nikim" - można o niej przeczytać na internetowej stronie programu. 

Czytaj także: "Projekt Lady": uczestniczki po latach. Co dziś robią i jak wyglądają?

Maluba przeszła w show TVN-u długą drogę i pokazała się z wielu stron. Ostatecznie pokonała wszystkie uczestniczki i została zwyciężczynią 3. edycji "Projekt Lady". Od tego czasu kobieta cieszy się dużą popularnością, a jej konto na Instagramie obserwuje blisko 370 tysięcy fanów! 

Metamorfoza Magdaleny Lubacz. Pozostała damą? 

Dziś Maluba nie przypomina już skromnej dziewczyny z finału "Projektu Lady". Zwyciężczyni 3. edycji show nie zrezygnowała z wyrazistego makijażu, a także nie stroni m.in. od sztucznych rzęs, których pozbyła się podczas metamorfozy w programie. 

Magdalena Lubacz po programie znacznie schudła, a swoje wdzięki chętnie eksponuje na zdjęciach na Instagramie. 

Influencerka robi karierę także jako piosenkarka. W czerwcu 2023 roku do sieci trafił jej utwór "Hubba Bubba". 

Tak żyje Magdalena Lubcz. Maluba pławi się w luksusach!

Choć Maluba nie do końca przypomina damę w telewizyjnego programu, może pochwalić się życiem, jakiego niejeden mógłby jej pozazdrościć! Fanom pokazuje często, jak powinna zachowywać się kobieta z klasą i wiele wskazuje, że o latach wciąż ma dobry kontakt z mentorką Ireną Kamińską- Radomską. 

Magdalena Lubacz często pozuje w przepięknych kreacjach i pokazuje fotki z wakacji. Częstym gościem na instagramowym profilu damy jest jej partner, Maciek. 

To dzięki Niemu zaczęłam się rozwijać i wierzyć w siebie. Zawsze jest przy mnie i pomaga w każdej sytuacji. Wielki świat jest łatwiejszy, gdy mamy wsparcie drugiej osoby. Maciek to nie tylko mój partner, ale także najlepszy przyjaciel „z pracy”. Dziękuję Ci, że jesteś przy mnie! - napisała o ukochanym. 

Jak zmieniła się Maluba z "Projektu Lady"? 

Zobaczcie na zdjęciach, jak zmieniła się zwyciężczyni 3. edycji programu "Projekt Lady". Magdalena Lubacz nie przypomina już siebie z programu! Jak wyglądała, gdy przybyła do pałacu w Rozalinie, po metamorfozie w programie, a jak wygląda dzisiaj? Różnica jest ogromna! 

Projekt Lady: te uczestniczki mają już dzieci! W telewizji wielokrotnie pokazywały pazurki, a teraz są przykładnymi mamami