Projekt club2020 zrobił niespodziankę dla fanów! Nie kryją zachwytu

i

Autor: Przemek Mazur Projekt club2020 zrobił niespodziankę dla fanów! Nie kryją zachwytu

Projekt club2020 zrobił niespodziankę dla fanów! Nie kryją zachwytu

2023-04-01 16:25

Trzy tygodnie po oficjalnej premierze club2020 do serwisów streamingowych trafił bonusowy mixtape uzupełniający preorderowe wydanie albumu. Od dziś w cyfrze odsłuchamy więc nie tylko 18 premierowych utworów, składających się na główną clubową płytę, ale również 8 mixtape’owych bonus tracków.

club2020 to wyjątkowy album, zrzeszający największe gwiazdy polskiego hip-hopu. We flagowym projekcie 2020 label udział wzięli m.in. Taco Hemingway, PRO8L3M, OKI, Otsochodzi, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, Łajzol, schafter, DZIARMA, Avi, Margaret, HAŁASTRA, Kukon, Miły ATZ, Szczyl oraz Pers. Owocem wspólnej sesji nagraniowej w Trójmieście stała się różnorodna i wielowymiarowa płyta, ukazująca pełen przekrój stylistyczny współczesnego rapu. Od przebojowych singli i klubowych bangerów; poprzez klasycznie hiphopowe cyphery; aż po wielowątkowe, refleksyjne i nie dające się zamknąć w ramach jednej konwencji utwory. A to wszystko w duchu zaskakujących artystycznych wymian i kooperacji, gdzie na każdym kroku spotykają się twórcy reprezentujący odmienne nurty oraz style muzyczne.

Prześmiewczy hit schaftera i Taco Hemingway'a w nowej wersji. Zalia rozbiła bank!

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

club2020 Mixtape - piosenki

Uzupełnieniem głównego wydawnictwa jest club2020 Mixtape, który w wersji fizycznej dostępny był jedynie jako składnik preorderowych dropów głównego albumu. Dziś ten clubowy side-project trafia oficjalnie na cyfrę w postaci 8 następujących utworów:

  1. Astek (Dwa Sławy), Taco Hemingway, Gruby Mielzky, Szczyl - “Dwa zero, dwa zero” (prod. @atutowy, The Returners)
  2. Young Igi, Young Leosia, CatchUp, Łajzol - “Nakaz” (prod. Odys)
  3. Dwa Sławy, CatchUp - “Plus 1” (prod. Odys)
  4. Miły ATZ, HAŁASTRA, Dwa Sławy, Taco Hemingway, schafter, Gruby Mielzky, Pers, Szczyl - “Tr∆jkąt” (prod. The Returners)
  5. Dwa Sławy, Margaret, Pers - “Daj k***** miodu” (prod. Odys)
  6. Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Łajzol - “Zróbmy taki numer” (prod. Skrywa)
  7. CatchUp, Astek (Dwa Sławy), Pers, Miły ATZ - “Atut fantastic” (prod. @atutowy)
  8. Taco Hemingway, Otsochodzi, schafter - “O.N.A” (prod. luokhan)

Oficjalna data premiery club2020 to 10 marca. Płytę promują m.in. takie single jak “Malibu Barbie”, “Przypływ”, “No weź”, “100k Euro”, “Tak naprawdę” czy “CYPHER2022”, a także kilkuodcinkowy vlog, dokumentujący zakulisowe działania artystów w studiach nagraniowych zlokalizowanych w trójmiejskim Plenum. Album w wersji standard można wciąż zamawiać za pośrednictwem strony www.club2020.co.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE