Chada – kawałek rapera doczekał się teledysku. Fani są zachwyceni!

2019-10-23 21:30
Proceder
Autor: YouTube/Step Records

Proceder to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych tego roku przez wszystkich fanów muzyki hip-hopowej. Fabuła filmu opiera się na życiu i twórczości popularnego rapera Tomasza Chady. Do sieci trafiła pierwsza muzyczna zapowiedź produkcji wraz z teledyskiem. Jaki tytuł nosi użyty w filmie kawałek? Zobacz wideo już teraz na ESKA.pl.

Proceder – piosenka z filmu jest z pewnością doskonale znana wszystkim fanom legendarnego rapera Chady. Życie i twórczość muzyka zainspirowały reżysera Michała Węgrzyna do stworzenia produkcji, która w kinach zadebiutuje już niebawem, bowiem 15 listopada 2019 roku. Jak wiadomo, w rolę zmarłego w marcu 2018 roku artysty wcieli się popularny aktor Piotr Witkowski, znany z takich produkcji jak Dywizjon 303. Historia prawdziwa czy Ślad. W filmie zobaczymy również m.in. Jana Frycza, Agnieszkę Więdłochę czy Małgorzatę Kożuchowską. Poza świetną obsadą aktorską, film Proceder zaskakiwać będzie oprawą muzyczną. Za życia, Chada wydał sześć albumów studyjnych oraz nawiązał współprace z wieloma innymi przedstawicielami tego gatunku muzycznego. Zgodnie z zapowiedziami, w produkcji usłyszymy najpopularniejsze utwory z katalogu Tomasza Chady, jak również te mniej znane, pochodzące z samych początków jego kariery jako rapera, które znane są jedynie prawdziwym wielbicielom. Wierni fani z pewnością nie będą zawiedzeni!

Proceder – piosenka z filmu

Na kanale wytwórni Step Records w serwisie YouTube, dla której nagrywał Chada, pojawił się specjalny wideoklip do kawałka Obrachunek moralny, który pochodzi z wydanego w 2009 roku debiutanckiego albumu rapera o tytule Proceder. Numer powstał jako efekt współpracy z Ten Typ Mesem. W klipie wykorzystano ujęcia z filmu. Premierze produkcji towarzyszyć będzie wydanie dwupłytowego albumu ze ścieżką dźwiękową o tytule Chada – Proceder: żyj aż do bólu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze