PRL QUIZ z historii. Tylko osoby ze słoniową pamięcią zdobędą komplet punktów!

i

Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS PRL QUIZ z historii. Tylko osoby ze słoniową pamięcią zdobędą komplet punktów!

TEST WIEDZY

PRL QUIZ z historii. Tylko osoby z doskonałą pamięcią zdobędą komplet punktów!

2024-07-23 9:20

PRL quiz z historii świetnie was pobudzi i uruchomi wasze szare komórki. Ten test wiedzy przygotowaliśmy specjalnie dla was, ale nie chodzi jednak wyłącznie o pamięć związaną z faktami i wydarzeniami politycznymi. Wskażcie poprawne odpowiedzi w kwestiach dotykających każdego obywatela Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Do dzieła i życzymy powodzenia!

PRL QUIZ z historii będzie doskonałym sprawdzeniem tego, jak mocną pamięć posiadacie. Metaforycznie krótką, jak u rybek, czy długotrwałą, jak u słonia? Nie mamy wątpliwości, że komplet jedenastu punktów zdobędą osoby, które doskonale pamiętają dawne nazwy produktów, powiedzenia, czy chociażby pamiętają co nieco z historii. Rozwiązując nasz quiz z historii PRL-u przyda się Wam także znajomość poszczególnych zawodów. Wiele z nich w latach 70. czy 80. XX wieku cieszyło się ogromną popularnością, a dziś przeszły do lamusa i w wyniku rozwoju technologii zostały zastąpione. Nasz test wiedzy, jaki dla was przygotowaliśmy nie będzie trudny szczególnie dla starszych, którzy wystali wiele godzin w kolejce po mięso na kartki. Do dzieła!

Quiz. 11 skrótów w 100 sekund. Czy myślisz wystarczająco szybko?

Sekrety gwiazdy PRL Jonasza Kofty. Niewiarygodne, kiedy wyrobił dowód osobisty. Historia z Koprem

PRL QUIZ z historii. Tylko osoby ze słoniową pamięcią zdobędą komplet punktów!

Pytanie 1 z 11
Gdzie znajdował się ten logotyp?
Mydło
Listen on Spreaker.