Prima Aprilis 2021 - żarty dla rodziców w domu, przez internet i nie tylko. Zrób im psikusa!

2021-04-01 10:21 ek
dzieci
Autor: pixabay.com

Prima Aprilis, uważaj bo się pomylisz! To już dzisiaj, najśmieszniejszy dzień w roku, w którym żarty są dozwolone i możecie je zrobić każdemu - mamie, tacie, koleżance czy koledze. Wystarczy tylko trochę kreatywności, a ten dzień może być naprawdę udany! Jak żartować sobie z rodziców? Najlepsze psikusy na Prima Aprilis, znajdziecie poniżej.

Prima Aprilis 2021 - żarty dla rodziców. Jak żartować sobie z bliskich? Najlepsze pomysły, znajdziecie właśnie tutaj. Prima Aprilis co roku wypada 1 kwietnia. To data, którą wręcz kocha niejedna osoba z poczuciem humoru. Dlaczego? Właśnie wtedy można robić sobie żarty z bliskich, znajomych i nie tylko, a przy tym świetnie się bawić. W Prima Aprilis należy pamiętać jednak, aby psikusy były na poziomie i nikogo nie uraziły. W innym wypadku ten dzień nie będzie należał do najprzyjemniejszych, a w dodatku możemy się z kimś mocno pokłócić! Ale przejdźmy do rzeczy. Jak żartować sobie w Prima Aprilis z rodziców? Mamy dla was kilka ciekawych propozycji. Oczywiście możecie pozamieniać cukier z solą, poprzestawiać zegarki w domu lub wrzucić do mąki robaka zrobionego z rodzynka, który jest zwinięty w rulon. Co jeszcze możemy przygotować, by wkręcić mamę i tatę? Zerknijcie na nasze pomysły poniżej.

Friz kiedyś i dziś

Prima Aprilis 2021 - żarty dla rodziców

 • Twój tato jest fanem jajecznicy? Zrób mu dobry żart. Ugotuj w tajemnicy jajka na twardo, a kiedy będą zimne włóż je znowu do lodówki do wytłaczanki lub pojemnika, w którym je trzymacie. Następnie powiedz swojemu tacie, aby zrobił na jajecznicę. Jego mina po rozbiciu jajek do patelni będzie bezcenna!
 • Twoja mama często gdzieś wychodzi i zabiera ze sobą torebkę? Zrób jej żart. Kiedy nie będzie jej w pobliżu, włóż do jej torebki kilka kamyków i przykryj czymś, tak by były niewidoczne. Mamuśka będzie z pewnością w szoku, dlaczego jej torebka jest taka ciężka!
 • Twój tato jest maniakiem telewizyjnym? Teraz możesz wkręcić go na dwa sposoby. Pierwszy to wyciągnięcie wtyczki z gniazdka, tak aby wyglądało to jakby cały czas tam była. Jeśli Twój tato będzie chciał coś obejrzeć, będzie w szoku, czemu telewizor nie działa. Drugi pomysł to zainstalowanie aplikacji na smartfonie, dzięki której można zmieniać programy. Leżący tato przez telewizorem na kanapie może być w szoku!
 • Zrób psikusa rodzicom i spraw żeby mydło przestało się pienić. Do zrobienia tego żartu potrzebny Ci będzie bezbarwny lakier. Pomaluj nim mydło i poczekaj aż wyschnie. Rodzice na pewno nie będą wiedzieć o co chodzi, kiedy mydło nie będzie chciało się wcale pienić.
 • Mieszkasz w domku jednorodzinnym? Wkręć rodziców, że bocian przyleciał i zrobił sobie gniazdo na Waszym dachu. Miej tylko przerażoną minę, wtedy rodzice na pewno się nabiorą!
 • Któryś z Twoich rodziców pracuje przy komputerze? Zrób im żart! Wystarczy zrobić print screena pulpitu, a następnie ustawić fotkę jako tło pulpitu. Wszystkie pliki trzeba jednak wrzucić do jednego folderu i schować go w pasku zadań. Rodzic nie będzie wiedział o co chodzi, kiedy nic nie będzie chciało się otwierać!
 • Upiecz rodzicom babeczki do kawy tylko zamiast owocowego nadzienia dodaj... ketchup lub majonez!
 • Zepsuty pilot do telewizora? Wkręć swoich rodziców! Wystarczy wyjąć baterię i gotowe
 • Do tego żartu potrzebna Ci będzie folia bąbelkowa. Wystarczy, że rozłożysz ją pod kocem/narzutą na Waszej sofie w salonie. Mina rodziców kiedy będą na niej siadać będzie bezcenna. Jeśli macie w domu tzw. poduszki pierdziuszki, do tego żartu nadałyby się idealnie!
 • Karaluchy w lampie. Wystarczy, że wytniesz robaki z czarnego papieru, a następnie przykleisz je taśmą wewnątrz lampy. Kiedy mama wieczorem ją włączy, na pewno mocno się wystraszy!
 • Pozabieraj rodzicom po jednej skarpetce. Będą w szoku, kiedy zobaczą, że każda jest bez pary!
 • Schowaj się w domu i bądź cicho. Mama z pewnością będzie Cię szukać - w końcu możesz wyskoczyć z sekretnej kryjówki i ją nieźle przestraszyć, mówiąc Prima Aprilis uważaj bo się pomylisz!
Najnowsze