Pretty Brown Eyes - Cody Simpson. Zobacz nowy teledysk wokalisty i Cody'ego bez koszulki! [VIDEO]

2013-04-24 18:50

W sieci pojawił się teledysk do Pretty Brown Eyes, czyli nowej piosenki Cody'ego Simpsona, którą wokalista zapowiada swój drugi album. W klipie fanki pop gwiazdy mogą podziwiać swojego idola bez koszulki i razem z nim wyluzować się nad basenem w promieniach wakacyjnego słońca!

Jest już teledysk do Pretty Brown Eyes od Cody'ego Simpsona. Klip, podobnie jak i sama piosenka, zapowiadają nowy, drugi solowy krążek wokalisty. W nagraniu młody piosenkarz najprawdopodobniej wzorem starszego kolegi Justina Biebera postanowił pochwalić się swoją klatą.

Widok gwiazdy bez koszulki z pewnością ucieszył jego fanki. W wideo mamy także okazję zobaczyć, jak Cody radzi sobie z tańcem. Wokalista w jednej ze scen wykonuje choreografie nad basenem.

>>> Konkurs SPRING BREAKERS! Wygraj płytę CD z muzyką z filmu!


Cały teledysk klimatem nawiązuje do wakacyjnego lenistwa, przez co mówi się, że Pretty Brown Eyes ma szansę stać się hitem nie tylko wiosny 2013, ale także nadchodzącego lata.

Czy piosence promowanej przez klip uda się odnieść sukces? Cody Simpson ma naprawdę ciężkie zadanie. Jego kawałek będzie musiał konkurować z takimi hitami jak All Around The World - Justina Biebera czy też Come & Get It - Seleny Gomez.

>>> Nowe single Justina Biebera, Seleny Gomez, Demi Lovato i innych! Kto nagrał hit wiosny 2013?


Zobacz Pretty Brown Eyes - Cody Simpson!JB

Najnowsze