Premiery w Radiu ESKA: Maneskin, Goya Menor & Nektunez i inni

i

Autor: single cover art Premiery w Radiu ESKA: Maneskin, Goya Menor & Nektunez i inni

Premiery w Radiu ESKA: Maneskin, Goya Menor & Nektunez i inni na lato 2022!

2022-05-13 16:50

W każdy piątek świat zalewany jest przez nowości muzyczne. Nie inaczej było 13 maja, kiedy to na rynku pojawiło się kilka gorących premier mających szanse stać się megahitami nadchodzących tygodni i miesięcy. Które utwory trzeba znać? Zanurzcie się i sprawdźcie koniecznie listę najważniejszych wydań!

Nowości Muzyczne 13 maja 2022 to kilka gorących kawałków, które po prostu trzeba znać. Wiemy doskonale, jak bardzo lubicie premiery, dlatego od samego rana w Radiu ESKA podrzucamy najważniejsze wydania. Zaczynamy od informacji o najnowszym kawałku, pod którym podpisują się zeszłoroczni zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji. Maneskin długo kazali czekać na swój nowy numer, ale w końcu ją dali i jest to pierwszy ich numer w 2022 roku. Singiel zatytułowany Supermodel wyprodukował twórca wielu hitów, Max Martin. Utwór pierwszy raz na żywo wybrzmi podczas wielkiego finału Eurowizji w Turynie. Na tej samej scenie o zwycięstwo powalczy reprezentant Polski, Krystian Ochman. Ten swoją drogą będąc we Włoszech wypuścił EP-kę z nowymi utworami. Waszą uwagę zwracamy również na nową wersję utworu Ameno. Oryginalnie za ten kultowy przebój odpowiada grupa Era, a za odświeżenie Goya Menor i Nektunez. To wszystko z pomocą Davida Guetty. Polecamy sprawdzić teledysk.

Eurowizja 2022 - kiedy Polska? KOLEJNOŚĆ występów w finale 14.05.2022 [GODZINA]

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie

Premiery 13 maja 2022 - nowości

Australijski pop-rockowy zespół 5 Seconds of Summer ku radości fanów wypuścił utwór Me Myself & I. Kołyszący numer robi furorę w internecie. Dużo się dzieje również, jeśli chodzi o rynek płytowy. Jeśli chodzi o polski rynek muzyczny wspominaliśmy o EP-ce Krystiana Ochmana, ale warto też sprawdzić debiutanckim album hip-hopowego objawienia. Kinny Zimmer od Rozmazanej Kreski wypuścił krążek Letnisko, a wydawnictwo promuje utworem 200 osób w kawalerce. 

Kendrick Lamar wydał swój pierwszy album studyjny od pięciu lat, Florence + The Machine powróciło z szóstą płytą Dance Fever. Z płytą powróciła także grupa The Chainsmokers, która wystąpi na Fest Festivalu w Chorzowie pod patronatem Radia ESKA. Tytuł albumu to So Far So Good.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 13.05.2022

  • Goya Menor & Nektunez - Ameno Amapiano (You Wanna Bamba) [David Guetta Remix] 
  • Beata Kozidrak - Jak dla mnie 
  • NOTD, Kenzie - Worst Thing
  • OneRepublic - I Ain't Worried
  • Timmy Trumpet & R3HAB - Turn The Lights Down Low
  • Michael Patrick Kelly x Rea Garvey - Best Bad Friend
  • Maneskin - SUPERMODEL
  • Wolska - Dziewczyna z sąsiedztwa
Sonda
Najlepsza nowość 2. tygodnia maja to...