PREMIERY: Natalia Szroeder, Steve Aoki i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 19.03.2021

PREMIERY: Natalia Szroeder, Steve Aoki i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 19.03.2021
Autor: single cover art / Karolina Wilczyńska (Natalia Szroeder) PREMIERY: Natalia Szroeder, Steve Aoki i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 19.03.2021

Ostatni dzień astronomicznej zimy 2021 upłynął pod znakiem gorących nowości i muzycznych premier, na które warto zwrócić uwagę. Z trudnym tematycznie wydawnictwem Justice pojawił się Justin Bieber. Sentymentalnie zrobi się również podczas słuchania siódmej kolekcji od Lany Del Rey. Mowa o krążku Chemtrails Over The Country Club. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Przekonajcie się sprawdzając premiery w New Music Friday w Radiu ESKA 19 marca 2021.

New Music Friday w Radiu ESKA 19.03.2021 to porcja najgorętszych nowości muzycznych, które rozgrzeją was tej wiosny. Ze świeżą propozycją wróciła Natalia Szroeder, która postanowiła podzielić się bardzo osobistą i intymną odpowiedzią na pytanie: Powinnam?. Singiel zapowiada zbliżający się nowy album artystki, w zamyśle będący wyrazem jej dojrzałości artystycznej, emancypacji i niezależności. Waszą uwagę zwracamy również na utwór Used To Be, za który odpowiada Steve Aoki. Amerykański producent zaprosił do współpracy jednego z najpopularniejszych raperów świat, Wiz Khalifę.

Zespół TULIA dzieli się energią! Piosenka Marcowy o niezwykłej sile wiosny [TYLKO U NAS]

The Voice Kids 4 - uczestnicy zaśpiewali hit Shallow. Reakcja Dawida Kwiatkowskiego bezcenna

Nowości Muzyczne 19.03.2021 - PREMIERY

Porcja najgorętszych nowości muzycznych na wiosnę robi się coraz dłuższa. Znaleźli się już na niej DJ Snake i Selena Gomez z hitem Selfish Love, Alvaro Soler z singlem Magia, czy Imagine Dragons z numerem Follow You i R3hab z energetycznym Distant Memory. Do grona potencjalnych hitów wiosny dołączył właśnie Steve Aoki z utworem Used To Be i Minelli z melodyjnym kawałkiem Rampampam. Nie, nie jest to najnowsza piosenka Popka, który słynie właśnie z mówienia Rampampam. 

New Music Friday w Radiu ESKA 19.03.2021 - LISTA

  • Steve Aoki feat. Kiiara & Wiz Khalifa - Used To Be
  • Minelli - Rampampam
  • Natalia Szroeder - Powinnam
  • Lost Frequencies - Rise
  • Camp Kubrick feat. Don Diablo - Falling For You
  • Filatov & Karas - TechNoNo
  • Klaudia Szafrańska - Niedoskonały
  • wolska - Telefon

19 marca 2021 to również dzień premiery nowej płyty Justina Biebera. Kanadyjski wokalista wydał krążek Justice, z którego pochodzi utwór Lonely oraz Holy. Oprócz tych kawałków warte uwagi numery, to: As I Am z Khalidem, Die For You z Dominiem Fike, a także Unstable z The Kid Laroi. Artysta wspólnie z gośćmi porusza tak ważne, społeczne tematy, jak rasa, religia i pandemia. 

Najnowsze