Premiery muzyczne 2015: Flo Rida - My House: nowe hity na nowy album amerykańskiego rapera. Zapowiedź krążka na ESKA.pl

2015-04-02 14:24
Flo Rida I don't Like Tt I Love It - kadry z teledysku
Autor: youtube.com Flo Rida I don't Like Tt I Love It - kadry z teledysku

Flo Rida wydaję nową płytę już na początku kwietnia 2015. Dowiedzcie się więcej o nowym albumie, który dołączy do gorących premier muzycznych kwietnia 2015. To piąty w karierze album Flo Ridy - co na nim znajdziemy? Posłuchaj już teraz na ESKA.pl

Flo Rida, czyli Tramar Lacel Dillard, ma już na koncie krążki, które rozchodziły się jak świeże bułeczki. Czy o kolejnym, piątym w dorobku albumie będziemy mogli powiedzieć to samo? Wygląda na to że tak, ponieważ na albumie pojawi się kawałek z Chrisem Brownem i Robinem Thicke - twórcą przeboju "Blurred Lines". I to właśnie hit z tym drugim artystą można zobaczyć na profilu Flo Ridy w serwisie YouTube. Kawałek nosi tytuł "I Don't Like It, I Love It". Ciekawe czy tylko polubicie czy pokochacie te nagranie.

Ostatni album Flo Ridy został wydany w 2012 roku i zawierał wielki hit "Wild Ones", w którym na wokalu pojawia się Sia! Przypomnijcie sobie tytułowych "dzikusów":

Nad produkcją nowego wydawnictwa amerykańskiego rapera czuwają tacy producenci, jak: Henry Walter, Max Martin, czy np. Dr Luke, czyli Lukasz Gottwald (Amerykanin urodzony w Polsce w miejscowości Łask). 

Z jednej strony fani Flo Ridy mogą czuć się zawiedzeni, bo krążek będzie zawierał tylko w 7 nowych piosenek, a z drugiej strony, to będzie naprawdę dobrze brzmiący wiosenny album. Skąd taka pewność? Pierwszy singiel "GDFR (Going Down For Real)" przypominający nieco hit internetu pt. "Harlem Shake" zrobił furorę na całym świecie, a i hit "Once In A Lifetime" ma spory muzyczny potencjał na sukces. To najprawdopodobniej drugi singiel promujący nowy longplay rapera. Niezwykle poprawiające nastrój nagranie:

Przypominamy, że piąty w dorobku krążek Flo Ridy swoją premierę mieć będzie 6 kwietnia 2015 i to jest jeden z krążków, który musicie poznać tej wiosny!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze