PREMIERY 4.09.2020: Sigala & James Arthur, Baranovski i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-09-04 11:54 Rafał Wróblewski
PREMIERY 4.09.2020: Sigala & James Arthur, Baranovski i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art PREMIERY 4.09.2020: Sigala & James Arthur, Baranovski i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Jesień 2020 zbliża się wielkimi krokami. Wiele wskazuje, że wcale nie sprawdzi się teoria, że to najsmutniejsza pora roku. Wszystko za sprawą największych gwiazd, które zadbały o słuchaczy i przygotowały masę gorących nowości. Nowy singiel z płyty Heaven & Hell wybrała Ava Max, a zupełnie świeżym utworem podzielił się Sigala. Tegoroczną jesień zawojować może również Viki Gabor, Baranovski i Jawsh 685! Kto jeszcze? Przekonajcie się sprawdzając listę premier na ESKA.pl!

Jesień 2020 nadchodzi wielkimi krokami, a nic nie poprawi wam nastroju bardziej niż najgorętsze nowości. Artyści już proponują utwory, które mogą stać się hitami nadchodzącej pory roku. Jakie premiery 4 września 2020 w Radiu ESKA? Tradycyjnie proponujemy najlepsze kawałki, dlatego nie mogliśmy pominąć nowej piosenki duetu Sigala i James Arthur. Mowa o utworze Lasting Lover, którego melodia buja od pierwszych sekund. W ramach New Music Friday w Radiu ESKA zagraliśmy także piosenkę Lubię być z nią od Baranovskiego oraz nowość, za którą odpowiada Jawsh 685, czyli student z South Auckland z Nowej Zelandii. Zasłynął TikTokowym hitem Laxed (Siren Beat), który niedługo później doczekał się przeróbki zatytułowanej Savage Love. Joshua Christian Nanai, bo tak naprawdę nazywa się Jawsh 685 do swojego nowego nagrania zaprosił Lauva i Tygę!

Premiery 4.09.2020 - nowe piosenki Radio ESKA

New Music Friday w Radiu ESKA 4.09.2020 to oprócz nowej piosenki Baranovskiego, Sigali & Jamesa Arthura i Jawsh 685, nowy utwór od LaCreme - Moonlight, ale również singiel, za który odpowiada Lele Pons. Światowa gwiazda latino oraz sensacja mediów społecznościowych połączyła siły z pochodzącym z Puerto Rico raperem o pseudonimie Guaynaa.

  • Lele Pons, Guaynaa - Se Te Nota
  • Jawsh 685 feat. Lauv & Tyga - Sweet & Sour
  • LaCrème & Lotus - Moonlight (Weightless)
  • Sigala & James Arthur - Lasting Lover
  • Baranovski - Lubię być z nią
Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze