Premiera teledysku Video - Wszystko jedno. Zobacz nowy teledysk do piosenki, którą znasz z anteny Radia ESKA [VIDEO]

2015-02-26 12:04
Kadr z teledysku Video
Autor: youtube.com Kadr z teledysku Video

Prace nad zdjęciami rozpoczęły się już na początku lutego. Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Grupa będąca na rynku muzycznym od ośmiu lat znów wykorzystała swoje sceniczne doświadczenie. Prezentujemy Wam kolejny teledysk zespołu VIDEO!

Tekst do piosenki "Wszystko Jedno" napisał sam lider zespołu Video - Wojciech Łuszczykiewicz, a kompozytorem był Marek Kisieliński. W Gorącej 20 w Radiu ESKA na utwór możecie głosować od 12.01.2015 - najwyższa pozycja tego kawałka w G20, to na razie miejsce 5 - wszystko w waszych rękach! Może teledysk skłoni was do głosowania.

O czym opowiada nowy teledysk Video? Widzimy w nim pusty hotel nad ranem po wielkim balu. W migawkach teledysku galeria postaci opowiada swoje własne historie: jest starsza kobieta, która nie chce przestać tańczyć, bo (tak jak w tekście piosenki) "może to ostatni w życiu dzień", są dwie dziewczyny, wracające z imprezy, jest niepokojąca piękna blondynka z pistoletem, zmęczony życiem stanowczy mężczyzna i portier, który niejedno widział ostatniej nocy... No i są muzycy zespołu Video... czy to oni grali do rana na tej imprezie?

Oscarowa rola dla Wojciecha Łuszczykiewicza i jego ekipy za znakomitą grę aktorską w teledysku? Czemu nie! Być może wkrótce przyjdzie czas i na nagrody. Klip wyreżyserował Tomasz Bulenda, a za stylistykę zadbała Tatiana Szczech. Frapujący klip został nakręcony w zamku na Śląsku.

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze