Lost Frequencies

i

Autor: Sony Music Poland Lost Frequencies wydał nową płytę.

Nowość

Premiera nowego albumu Lost Frequencies. Co można usłyszeć na „All Stand Together”?

2023-11-12 14:02

„All Stand Together” stanowi podsumowanie rozwoju muzycznego Lost Frequencies na przestrzeni ostatnich lat. Artysta wyprzedawał koncerty na całym świecie oraz występował na największych festiwalach, od Tomorrowland po Lollapalooza i Creamfields. Niedawno zgarnął pierwszą nominację do nagrody BRIT za „Where Are You Now”. „All Stand Together” to doskonały dowód na to, że Felix ma jeszcze sporo do pokazania.

Lost Frequencies połączył siły ze znanymi nam już oraz nowymi współpracownikami, aby zabrać nas w niesamowitą przejażdżkę. Wśród 11 rewelacyjnych utworów znalazł się przebój #1 „Where Are You Now” z Calumem Scottem, niedawno wydany solowy „The Feeling”, rozgrzewający utwór tytułowy, a także współprace z takimi artystami, jak Netsky, James Arthur czy Tom Gregory. Jak na wizjonera z krwi i kości przystało, album „All Stand Together” to doskonała mieszanka house, tropikalnych brzmień, wpływów folku, akustycznych instrumentali, wokalnych popisów oraz hymnów parkietu. „All Stand Together” ma szansę stać się najbardziej charakterystycznym wydawnictwem w katalogu Lost Frequencies.

The Kid LAROI wydał debiutancki album. Co można usłyszeć na „The First Time”?

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

„All Stand Together” - lista piosenek

 1. No Limit To My Love (feat. Zak Abel)
 2. All Stand Together
 3. Dive (with Tom Gregory)
 4. Back To You (feat. Elley Duhé & X Ambassadors)
 5. The Feeling
 6. Leave You In The Past (with Netsky)
 7. Just Wanna Know (feat. Declan J Donovan)
 8. Where Are You Now (with Calum Scott)
 9. Questions (with James Arthur)
 10. Gone (feat. Alexander Stewart)
 11. Fall At Your Feet

Lost Frequencies - kim jest?

Sprzedający multiplatyny belgijski DJ i producent Felix De Laet, znany jako Lost Frequencies, od 2014 roku jest jednym z czołowych twórców muzyki tanecznej i elektronicznej. Regularnie zasiada na liście Top 100 DJ-ów według „DJ Mag”. Sporą popularnością cieszą się nie tylko jego sety DJ-skie, ale i własna muzyka.