Premier Tusk śpiewa Hey Jude, jurorzy X Factor oceniają! [HIT INTERNETU]

2014-04-29 0:43

Premier Tusk śpiewa Hey Jude, a jurorzy X Factor oceniają - to najnowszy hit polskiego internetu, który zebrał na YouTube 60 000 odsłon w niecałe dwa dni. Zobacz pomysłowy montaż z wykorzystaniem materiału z X Factor oraz występu Donalda Tuska w Szansie na Sukces. Jak ocenia premiera Kuba Wojewódzki?

Premier Tusk śpiewa Hey Jude, a jurorzy X Factor oceniają. Najnowszy hit polskiego internetu został zainspirowany nagraniem, jakie kilka dni temu zostało umieszczone na oficjalnym kanale Kancelarii Premiera na YouTube. Wszyscy zastanawiali się wtedy, dlaczego premier Donald Tusk śpiewa piosenkę Beatlesów?

Teraz w sieci pojawił się pomysłowy montaż z wykorzystaniem materiału z ostatniej edycji muzycznego talent show X Factor oraz nagranego w 1996 roku występu Donalda Tuska w Szansie na Sukces. Dzisiejszy premier miał w tym czasie 39 lat i był politykiem z ramienia partii Unia Wolności, a śpiewał kolędę Wśród Nocnej Ciszy - w specjalnym odcinku świątecznym Szansy.

Zobacz, jak zdaniem twórców filmu oceniliby śpiew premiera Kuba Wojewódzki, Ewa Farna i pozostali jurorzy X Factor - na ESKA.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze