Praca dla niepełnoletnich - zobacz, gdzie zarobisz przed osiemnastką

2018-07-05 18:06
Praca dla niepełnoletnich - zobacz, gdzie zarobisz przed osiemnastką
Autor: fot./screen/youtube.com/Dla Pieniędzy Dla Pieniędzy

W jakich zawodach można się zatrudnić przed uzyskaniem pełnoletności? Gdzie płacą najwięcej? Jaka praca nie koliduje ze szkołą? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na ESKA.pl.

Praca dla niepełnoletnich - takich ogłoszeń szuka wiele osób przed 18 rokiem życia, które chcą trochę dorobić. Młodzi ludzie zwykle starają się w ten sposób powiększyć swój wakacyjny budżet, ale nie brak też osób, które łączą taką pracę ze szkołą. Ofert pracy dla niepełnoletnich jest wiele, ale które prace są najlepsze? Na takie pytanie postarał się odpowiedzieć Paweł Svinarski z kanału Dla Pieniędzy.

Jak łatwo dorobić? Najlepsze sposoby na dodatkową kasę

Gdzie zarobić przed osiemnastką?

Zajmujący się tematyką finansów Paweł Svinarski postarał się znaleźć odpowiedź na pytanie, gdzie zarobić przed osiemnastką. W kolejnym odcinku vloga Dla Pieniędzy przeanalizował kilka sposobów na zarabianie przed uzyskaniem pełnoletność. Pierwszy pomysł to... handel! Svinarski poleca na przykład sprzedaż rzadkich modeli butów czy ubrań. Kolekcjonerzy potrafią zapłacić za nie później naprawdę wysokie ceny!

Sztuczka z kocem - o co w niej chodzi? What the fluff challenge bije rekordy popularności!

A w jakich zawodach szukać pracy przed osiemnastką? Niepełnoletni mogą się z łatwością zatrudnić jako statyści! Za dzień zdjęciowy można dostać od 40 do 80 zł. Dobrym rozwiązaniem są też prace dorywcze, takie jak koszenie trawników, wyprowadzanie psów lub pilnowanie dzieci. O czym jeszcze mówi Paweł Svinarski? Zobaczcie najnowszy odcinek Dla Pieniędzy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze