Poznaliśmy reprezentanta na Eurowizję Junior 2021! Powtórzy sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor?

2021-09-26 16:11
Eurowizja Junior
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci to corocznie jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń. Młodzi wokaliści otrzymują wówczas szansę na zaprezentowanie swojego talentu przed ogromną publicznością. W tym roku reprezentant Polski ponownie został wyłoniony za pośrednictwem programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021. Kto pojedzie z Polski na dziecięcą Eurowizję? Czy powtórzy sukces Roxie i Viki?

Poznaliśmy reprezentanta na Eurowizję Junior 2021! Powtórzy sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor? Polska ma na koncie dwa zwycięstwa w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Pierwszą wygraną zawdzięczamy Roksanie Węgiel, która w fenomenalny sposób zaśpiewała piosenkę Anyone I Want to Be i skradła serca zarówno widzów, jak i jurorów. Rok później po zwycięstwo sięgnęła Viki Gabor, a jej utwór Superhero stał się prawdziwym hitem. W tym roku reprezentant Polski ponownie został wyłoniony za pośrednictwem programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior. W wielkim finale show o bilet do Paryża walczyli: Sara Egwu-James, Marysia Stachera oraz Miłosz Świetlik Skierski. O zwycięzcy w stosunku 50/50 zadecydowali jurorzy oraz widzowie w głosowaniu SMS. Najwięcej głosów otrzymała Sara Egwu-James. Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu zaśpiewa piosenkę Somebody. 

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Poznaliśmy reprezentanta na Eurowizję Junior 2021!

W niedzielę 26 września 2021 roku odbył się wielki finał polskich preselekcji! To właśnie wtedy o możliwość reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci walczyli: Marysia Stachera, Sara Egwu-James oraz Miłosz Świetlik Skierski. Najwięcej głosów jurorów oraz widzów otrzymała Sara Egwu-James i to właśnie ona otrzymała bilet do Paryża! Na Eurowizji Junior 2021 wykona utwór Somebody, który zdecydowanie ma szansę stać się prawdziwym hitem. Piosenka jest niezwykle rytmiczna i wpadająca w ucho. Czy piosenka Somebody zagwarantuje nam kolejne zwycięstwo? O tym przekonamy się już 19 grudnia 2021 roku!

Najnowsze