Opalanie się

i

Autor: Michal Wozniak/East News Powrót upałów we wrześniu

zrobi się gorąco!

Powrót upałów we wrześniu. Na termometrach po 30 stopni. Jest data kolejnej fali!

2023-09-09 15:25

Synoptycy nie mają wątpliwości. To jeszcze nie koniec lata! Wrzesień 2023 zaskoczy, jeśli chodzi o temperatury. Jak wynika z najnowszych raportów pogodowych, na dniach czeka nas powrót upałów. Na termometrach ponownie zagoszczą wartości sięgające nawet 30 stopni. Wiemy, na kiedy planowana jest kolejna fala afrykańskiego ciepła.

To jeszcze nie koniec lata! Choć wrzesień kojarzy nam się z nadejściem jesieni, krótszymi dniami i spadkiem temperatur, to synoptycy nie mają wątpliwości, że w pierwszej połowie września 2023 wciąż będziemy czuć letnią aurę. Jak wynika z najnowszych ekspertyz pogodowych, już właściwie na dniach czeka nas powrót upałów. Po załamaniu pogody z przełomu sierpnia i września nie zostanie nawet ślad. Na termometrach w całej Polsce ponownie zagoszczą temperatury sięgające nawet 30 stopni. Pierwsza połowa miesiąca zapowiada się nie tylko gorąco, ale i słonecznie. W raportach nie ma nawet wzmianki o opadach deszczu czy występowaniu burz, przed którymi pod koniec sierpnia przestrzegało mieszkańców kraju Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Synoptycy wskazali konkretną datę powrotu upałów. Przed nami naprawdę gorące dni!

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Powrót upałów we wrześniu. Jest data!

To nie żart! Na horyzoncie widać zbliżające się upały. Synoptycy nie mają wątpliwości, że to nie koniec lata. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wszystkie osoby, które zdecydowały się na urlop po zakończeniu sezonu. Już w najbliższy piątek (8 września) wskaźniki na termometrach poszybują w górę. Żar poleje się z nieba jednak w weekend. W całej Polsce temperatury od 28 do nawet 30 stopni. Letnia aura ma utrzymać się aż do wtorku, 12 września. W kolejnych dniach wciąż będzie ciepło, jednak nie tak upalnie jak w weekend i na początku przyszłego tygodnia. Warto wykorzystać ten czas na świeżym powietrzu. To mogą być ostatnie podrygi lata! 

Listen on Spreaker.