Wiosenny spacer

i

Autor: Canva

Powiew zimy i uderzenie ciepła! Na termometrach nawet 10 stopni na plusie

2023-02-11 9:30

Pogoda nie przestaje nas zadziwiać. Jak informują synoptycy, przed nami ostatnie dni silnych mrozów. Na horyzoncie widać ocieplenie. Już za moment wskaźniki na termometrach pokażą nawet 10 stopni na plusie. Tak ciepło nie było od tygodni! Niestety, w najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się też opadów deszczu, a nawet śniegu.

Ocieplenie w lutym 2022. Miesiąc przywitał nas odczuwalnym w całej Polsce chłodem. Ostatnie tygodnie upłynęły nam pod znakiem opadów śniegu, deszczu ze śniegiem, a nawet dwustopniowego mrozu. Jak informują eksperci pogodowi, to jeszcze nie koniec zimy w Polsce. Najbliższe dni, choć z pozoru pogodne, także będą bardzo mroźne. Co jednak z pewnością ucieszy wszystkich fanów dodatnich temperatur, te widoczne są już na horyzoncie. Z najnowszych raportów pogodowych dowiadujemy się, że w najbliższych dniach termometry pokażą wartości sięgające nawet 10 stopni na plusie! Przed nami najcieplejsze od początku 2023 roku dni. Przypomnijmy, że 1 stycznia, w Nowy Rok, w całym kraju byliśmy świadkami prawdziwych anomalii. W najcieplejszym momencie dnia temperatura przekraczała 18 stopni. W lutym aż tak ciepło nie będzie, ale zapowiadane zmiany w pogodzie na pewno i tak ucieszą wszystkich zmęczonych mrozami obywateli. Synoptycy wskazali już konkretną datę, kiedy należy spodziewać się ocieplenia.

Najszczęśliwszy dzień w roku 2023 według znaków zodiaków. Nie przegap tej daty!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Ocieplenie, a za chwilę śnieg

Fala ciepła pędzi już do naszego kraju! Jak podają śledzący wszelkie zmiany w atmosferze synoptycy, już od poniedziałku powinniśmy spodziewać się odczuwalnego w całym kraju ocieplenia. Z każdym dniem wskaźniki na termometrach będą pokazywać wyższe wartości, dobijając na zachodzie kraju nawet 10 stopni na plusie. Od piątku, mimo dodatnich temperatur, możliwe są jednak opady śniegu, a w kolejnych dniach deszczu ze śniegiem.

Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE