Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski. Zobacz teaser nowego teledysku Sebastiana! [VIDEO]

2013-03-18 10:28

Powiedz Mi to tytuł nowego singla Sebastiana Rutkowskiego. Sebastian opublikował w sieci zapowiedź teledysku, którego pełna wersja ukaże się niebawem! W klipie udział wzięli fani wokalisty. Zobacz zapowiedź Powiedz Mi na Eska.pl!

Powiedz Mi to tytuł nowego singla Sebastiana Rutkowskiego. Wokalista zakończył pracę nad teledyskiem, który powstawał w jednej z poznańskich galerii handlowych. W klipie udział wzięli fani Sebastiana, których wybrał w trakcie castingu. Sebastian i fani doskonale bawili się na planie klipu, co widać w opublikowanym w sieci fragmencie. Nowy teledysk Sebastiana jest jednym z lepszych polskich klipów początku 2013 roku! Z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom wokalisty.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Sebastianem Rutkowskim


Sebastian Rutkowski jest doskonałym przykładem na to, że warto dążyć do spełnienia swoich marzeń. Wokalista zadebiutował w programie Must Be The Music Tylko Muzyka. Chociaż nie udało mu się wygrać, na stałe zagościł na polskiej scenie muzycznej. Jego debiutancki singiel to Used, nagrany we współpracy z portugalskim raperem Tz. Niebawem przekonamy się, czy Powiedz Mi powtórzy sukces debiutanckiego utworu.

Zobacz Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski (zapowiedź)Nie czytałeś jeszcze?

Must Be The Music Tylko Muzyka. Sprawdź, kto wystąpił w czwartym odcinku show!

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze