Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - pierwszy zwycięzca znany! Tomasz zgarnął grubą kasę!

i

Autor: Tomasz Otoliński / Facebook Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - pierwszy zwycięzca znany! Tomasz zgarnął grubą kasę!

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - pierwszy zwycięzca znany! Tomasz zgarnął grubą kasę!

2019-09-17 15:51

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA to akcja, jakiej jeszcze nie było! O co dokładnie chodzi? Kim jest pierwszy laureat? Poznajcie bliżej naszego słuchacza, Tomasza - na ESKA.pl!

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA trwa w najlepsze! Takiej akcji w Polsce jeszcze nie było! Od początku wiemy, kto jest zwycięzcą i kto zgarnie od nas grubą kasę. Jedyny warunek jest taki, że poszukiwana osoba musi się do nas zgłosić. A po czym poznać, że to właśnie ciebie szukamy? Na antenie Radia ESKA podajemy cechy poszukiwanej osoby. Każdy, kto uważa, że to o nim mowa, powinien zgłosić się do nas dzwoniąc pod numer 664-402-302. 

Zobacz: Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - wielka kasa czeka!

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA - pierwszy zwycięzca

Apelowaliśmy i poszukiwaliśmy osoby, która ma mniej niż 40 lat, dobrze wie jak się używa selfie sticka, nie ma blond włosów, ma rodzeństwo, skończyła wyższą uczelnię, jeździła na wielbłądzie, była w Tajlandii i Egipcie czy chociażby używa powiedzenia Na przypale albo wcale. W dalszej części naszej zabawy okazało się, że poszukujemy mężczyzny, który ma zarost na twarzy, nosi czapki z daszkiem, nie boi się latać samolotem, był na runmageddonie, najczęściej przebywa we Wrocławiu, a jego imię zaczyna sie na literę "T". Co więcej jest instruktorem sportu wodnego.

W Radiu ESKA - w ramach akcji Poszukiwany Poszukiwana - mówiliśmy o cechach Tomasza Otolińskiego! Nasz słuchacz zgłosił się ze stu procentową pewnością, że to mowa o nim i tak faktycznie było! Jak rozpoznał, że to on?

Słyszałem w Radiu ESKA, ale nie dowierzałem, że to może o mnie chodzić. Później wszedłem na facebooka ESKI, przeczytałem te punkty, cechy i nie dowierzałem, że aż taką barwną postacią jestem. Wszystko zaczęło mi się zgadzać i zacząłem do was dzwonić.

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA wraca o poranku! Pierwsze cechy, kolejnego poszukiwanego już 18 września w Obudź się na Jankesa!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE