PORTUGALIA na Mundialu 2018 - HIT lata oficjalnym hymnem drużyny!

2018-06-15 14:33
PORTUGALIA na Mundialu 2018 - HIT lata oficjalnym hymnem drużyny!
Autor: fot. AFP PHOTO / MIGUEL MEDINA / EAST NEWS PORTUGALIA na Mundialu 2018 - HIT lata oficjalnym hymnem drużyny!

Portugalia może liczyć na wsparcie kibiców, ale nie tylko ich! Kto wspiera zwycięzcę Euro 2016? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Portugalia na Mundialu 2018 może liczyć na wsparcie swoich kibiców! Liczna grupa portugalskich fanów pojawiła się w Rosji, gdzie ich reprezentacja w fazie grupowej rozegra mecze z Hiszpanią, Maroko i Iranem. Okazuje się, że Portugalia na MŚ 2018 może liczyć również na pomoc wielkiej, światowej gwiazdy. Oficjalnym hymnem zagrzewającym drużynę z Cristiano Ronaldo na czele, został utwór Shawna Mendesa!

Cristiano Ronaldo kiedyś i dziś. Jak wyglądał CR7 na swoim pierwszym mundialu? PORÓWNAJ!
Cristiano Ronaldo kiedyś i dziś. Jak wyglądał CR7 na swoim pierwszym mundialu? PORÓWNAJ!

Autor: brak danych

Kiedy Cristiano Ronaldo zaczynał swoją wielką karierę, wyglądał nieco inaczej, niż dziś. CR7 gra już swój czwarty mundial. A jak wyglądał tuż przed pierwszym?

Portugalia na Mundialu 2018 - hit

Internauci i widzowie zdecydowali, że Polska na Mundialu jest zagrzewana singlem Krzysztofa Krawczyka oraz utworem zespołu Kombi. Portugalia natomiast wybrała, że na mistrzostwach świata w piłce nożnej zagrzeje ich jeden z polskich hitów lata - Chodzi o kawałek pt. In My Blood, Shawna Mendesa. Z myślą o kibicach, ale przede wszystkim o tej reprezentacji powstała portugalska wersja tego hitu. W całości możecie jej posłuchać w serwisach streamingowych:

Warto wspomnieć, że wokalista w ramach trasy koncertowej promującej trzeci studyjny album odwiedzi Portugalię. 28 marca 2019 da koncert w Altice Arena w Lizbonie.

Shawn Mendes - piosenka In My Blood

In My Blood to pierwszy singiel z trzeciego albumu wokalisty. Inspirujący rockowy hymn opowiada o przezwyciężaniu życiowych trudności. Kawałek został wyprodukowany przez Mendesa i Teddy'ego Geigera, a jego autorami są wieloletni współpracownicy artysty - Scott Harris i Geoff Warburton.

In My Blood na żywo na pewno usłyszycie będąc na koncercie Shawna Mendesa w Polsce! Pierwsza muzyczna wizyta kanadyjskiego wokalisty w naszym kraju już 2 kwietnia 2019 roku w Krakowie.

Shawn Mendes w Polsce 2019 - występ w Krakowie to za mało! Będą dwa koncerty?

Autor: brak danych

  Shawn Mendes w Polsce 2019 - bilety na koncert artysty rozeszły się 18 maja w 30 minut od rozpoczęcia regularnej sprzedaży. Wiele osób skarży się na to, że bileteria internetowa przez ten czas nie działała, a gdy już strona ponownie wystartowała, to sprzedaż wejści

 

Najnowsze