Cristiano Ronaldo kiedyś i dziś. Jak wyglądał CR7 na swoim pierwszym mundialu? PORÓWNAJ!

2018-06-15 12:02
Cristiano Ronaldo kiedyś i dziś - porównanie zdjęć z 2005 i 2018 roku
Autor: East News

Kiedy Cristiano Ronaldo zaczynał swoją wielką karierę, wyglądał nieco inaczej, niż dziś. CR7 gra już swój czwarty mundial. A jak wyglądał tuż przed pierwszym?

Cristiano Ronaldo to bez cienia wątpliwości jedna z największych gwiazd mundialu 2018. Kapitan reprezentacji Portugalii to jednocześnie właściciel tytułu dla najlepszego piłkarza świata oraz zwycięzca ostatniej edycji Ligi Mistrzów. CR7 to także jeden z najbardziej doświadczonych graczy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Cristiano Ronaldo występuje na mundialu już po raz czwarty!

CR7 przeszedł w czasie swojej kariery piłkarskiej bardzo długą drogę. Od czasu swojego pierwszego występu na mundialu Cristiano Ronaldo mocno się zmienił. Fizycznie, bo na boisku wciąż jest tak samo skuteczny, jak ten CR7 z 2005 czy 2006 roku.

>> Mecz Hiszpania Portugalia: "Cristiano Ronaldo to dla nas wzór". CR7 namawia do... oddawania krwi!

Kiedy Cristiano Ronaldo zaczynał wielką karierę, jeszcze w Manchesterze United i na początku swojej wielkiej kariery w Realu, nie był - delikatnie mówiąc - ulubieńcem tłumów. Wiele osób zarzucało CR7, że jest płaczkiem, symulantem i "żelusiem". Kolczyki w uszach, fryzura i nieco histeryczne zachowanie na boisku nie pomagały w pozbyciu się tej łatki.

Z biegiem lat wielu fanów piłki nożnej nabrało do Cristiano Ronaldo szacunku. Piłkarz ciężko na to zapracował, udowadniając przez kolejne lata, że jest nie tylko utalentowany, ale także niezwykle pracowity i lojalny, oddany drużynie. Jeśli dodamy do tego miliony, które CR7 przeznacza corocznie na cele dobroczynne, chyba możemy śmiało powiedzieć, że dzisiejszy Cristiano Ronaldo niewiele przypomina tego sprzed lat.

>> MUNDIAL 2018: Cristiano Ronaldo, Neymar, Messi, Lewandowski - który z nich zarabia najwięcej?

Zobaczcie, jak bardzo zmienił się Cristiano Ronaldo!

Pamiętacie tego młodziana po lewej? Zdjęcie pochodzi z 2005 roku. Zostało więc zrobione jeszcze przed mundialem w Niemczech. Druga fotka zrobiona była podczas tegorocznego finału Ligi Mistrzów.

Przyznacie chyba, że zmiana jest ogromna? :)

13 lat różnicy... sporo czasu, prawda?

Jak myślicie - czy Cristiano Ronaldo uda się poprowadzić Portugalię do finału mundialu 2018? Czy zespół pod jego wodzą ma szansę na zwycięstwo?

>> Robert Lewandowski kiedyś i dziś. Jak mocno się zmienił? PORÓWNAJ ZDJĘCIA!

Zobacz też:

NAJNOWSZE