Popłyń z ESKĄ w Park of Poland w Suntago. Nie przegap i śledź relację!

2020-08-07 12:02 JJ
Popłyń z ESKĄ w Park of Poland w Suntago. Nie przegap i śledź relację!
Autor: Radio ESKA Popłyń z ESKĄ w Park of Poland w Suntago. Nie przegap i śledź relację!

Nadszedł długo wyczekiwany czas! Ekipa Radia ESKA wraz ze słuchaczami spędzi wyjątkowy weekend w największym zadaszonym parku wodnym w Europie Suntago. Na ESKA.pl dowiecie się gdzie, kiedy i o której śledzić relacje z ESKA in the Sun.

Akcja ESKA in the Sun weszła w decydujący moment. Nasi słuchacze i gwiazdy ruszają na wyjątkowy weekend w największym zadaszony wodnym parku w Europie Suntago. To właśnie tam, będą mieli okazję spędzić szalone chwile, bawiąc się przy hitach na czasie. Jesteście ciekawi gdzie, o której i jak śledzić to co dzieje się w trakcie ESKA in the Sun? Wszystkie szczegóły zdradzamy Wam na ESKA.pl.

Gdzie śledzić relację z ESKA in the Sun?

Popłyń z ESKĄ czy ESKA in the Sun to akcja, w której słuchacze mogli wygrać pobyt w parku wodnym Suntago. Wyjątkowo gorące relacje będziecie mogli usłyszeć na antenie Radia ESKA już 8 sierpnia 2020 roku - prosto z basenów program na żywo będzie prowadzić Kasia Węsierska, Jankes i Rudy. To co dzieje się w parku wodnym Suntago również do zobaczenia na ESKA.pl, Facebooku ESKI i naszym Instagramie.

Najnowsze