Popek zatrzymany przez policję. Co się stało?

2018-06-08 14:48
Popek zatrzymany przez policję. Co się stało?
Autor: Fot. East News / Piotr Matusewicz Popek

Popek został zatrzymany przez policję! Co się wydarzyło? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Popek rozwija swoją karierę. Przygotowuje się do powrotu na ring i koncertuje z nowym materiałem. Świetnie radził sobie również na parkiecie w Tańcu z Gwiazdami. Król Albanii zmienił się też nie do poznania. Na Instagramie publikuje urocze zdjęcia i filmiki z udziałem swojej córeczki, a jego repertuar stał się bardziej melancholijny. Nie oznacza to jednak, że całkiem spokorniał. 5 czerwca raper udostępnił nagranie z zatrzymania przez policję. Co się stało? 

Popek zatrzymany - 'Król płaci kartą'

'-Złapała mnie policja, jechałem 160 km na godzinę i jest koniec jazdy. Teraz płacę mandat. Kartą. Król płaci kartą' - tak sytuację komentuje raper w swoim filmiku. Popek zapłacił mandat w wysokości 1000 złotych! Czy to go trochę przystopuje? Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądała cała sytuacja zobaczcie poniższy film: 

Król płaci kartą 1000 zł Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)
Popek nie trafił w bit! Zabawna wpadka na Polsat SuperHit Festival 2018

Autor: brak danych

  Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festival w Sopocie był niezwykły. Artyści zaprezentowali się z jak najlepszej strony i zdobyli serca ogromnej publiczności. Widzów oczarowała zwłaszcza Sylwia Grzeszczak, która błyszczała podczas swojego koncertu jubileuszowego. Nie ob

 

Najnowsze