Popek nowa piosenka

i

Autor: fot. YouTube/Step Records Popek x Matheo feat. Borixon - Wiara czyni cuda. Płyta Król Albanii za kilka dni! [18+]

Popek x Matheo feat. Borixon - Wiara czyni cuda. Płyta Król Albanii za kilka dni! [18+]

2016-01-26 17:33

Popek x Matheo feat. Borixon - Wiara czyni cuda, czyli kolejny utwór promujący płytę Król Albanii. Utwór swoją premierę miał wraz z teledyskiem, który obejrzycie już teraz - na ESKA.pl!   

26 stycznia 2016 ukazała się kolejna zapowiedź albumu pt. Król Albanii. W kawałku Wiara czyni cuda projektu Popek x Matheo, gościnny udział wziął Borixon. Współtworzy on z Popkiem i Rozbójnikiem Alibabą zespół Gang Albanii. Numer mający dziś swój debiut w internecie, to kolejna piosenka na nową płytę, która niesie ze sobą dość mocne przesłanie. Wraz z nią w internecie pojawił się teledysk.

Nowy Popek: Wiara czyni cuda

Trzy dni przed premierą płyty zatytułowanej "Król Albanii" do sieci wraz z teledyskiem trafił utwór "Wiara czyni cuda". Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Popek za zwrotkę do tej piosenki zapłacił Borixonowi 10 tysięcy zł. O tym, że wiara czyni cuda raperzy przekonują w poniżej zaprezentowanym kawałku:

[UWAGA 18+]

 

29 stycznia 2016 roku w regularnej sprzedaży pojawi się płyta - z jednej strony - pełna ciężkiego i osobistego przekazu, z drugiej - w całości wypełniona chwytliwymi, szybko zapadającymi w głowie kawałkami. Dostępna będzie również rozszerzona edycja płyty, która wzbogacona będzie o wybrane acapelle oraz instrumentale utworów z wersji standard. Nad wszystkimi utworami na płytę "Król Albanii" czuwa Matheo. Aktualnie stacje radiowe podbija singiel "Wodospady".

rw