Popek - wiek, wzrost, oczy, tatuaże, zęby, dziewczyna. Paweł Mikołajuw BEZ TAJEMNIC!

2022-03-26 16:36
Popek - wiek, wzrost, oczy, zęby, blizny, dziewczyna, walki. Paweł Mikołajuw bez tajemnic!
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS Popek - wiek, wzrost, oczy, zęby, blizny, dziewczyna, walki. Paweł Mikołajuw bez tajemnic!

Popek Monster - człowiek uśmiechu, radości, pozytywnego myślenia i nieprzewidywalności. Popek to też przykład, że nic nie stoi na przeszkodzie, by diametralnie zmienić swoje życie. Paweł Mikołajuw nie ma przed nami tajemnic. Poznajcie go bliżej już teraz!

Spis treści

  1. Popek - wiek
  2. Popek - wzrost
  3. Popek - kontuzja
  4. Popek - oczy
  5. Popek - zęby, blizny
  6. Popek - piosenki
  7. Popek - dzieci
  8. Popek - dziewczyna
  9. Popek - walki

Popek - wiek, wzrost, oczy, zęby, blizny, dziewczyna, walki. Najwięksi fani chcą jeszcze lepiej wiedzieć, kim jest Popek. Paweł Mikołajuw nie ma przed nami tajemnic. Popek, czyli samozwańczy król Albanii może się pochwalić utworami i albumami, za które otrzymał platynowe, a także diamentowe płyty. Nie da się ukryć, że zasłynął jednak z dość radykalnych kroków. Oczy Popka to temat, który brały pod lupę najpopularniejsze serwisy internetowe na świecie. Mało tego dziennikarze interesowali się również tym, co oznaczają blizny Popka i dlaczego raper zdecydował się na tak odważny krok. Muzyk i zawodnik MMA od kilkunastu miesięcy diametralnie zmienia swoje życie. Skutecznie wrócił na ścieżkę zdrowia przebywając większość czasu na siłowni. 

Fame MMA 13 [NITROZYNIAK, UNBOXALL, POPEK, LINKIMASTER] | ESKA XD - Radio Eska #44

Popek - wiek

Ile lat ma Popek? Paweł Mikołajuw urodził się 2 grudnia 1978 roku. W 2021 będzie obchodzić 43. urodziny. 

Popek - wzrost

Ile wzrostu ma Popek? Wydawać by się mogło, że raper ma ponad 190 centymetrów. Artysta ma jednak nieco mniej, bo 183 centymetry wzrostu.

Popek - kontuzja

Kontuzja Popka wykluczyła go z walki, do której przygotowywał się przez kilka miesięcy. Raper miał problemy z nadgarstkiem i potrzeba była szybka interwencja lekarza.

Popek - oczy

Oczy Popka wzbudzają emocje od kilku, a niebawem już od kilkunastu lat. Popek wytatuował sobie gałki oczne w 2012 roku, będąc jeszcze w Wielkiej Brytanii. Za zabieg, w wyniku którego mógł całkowicie stracić wzrok, zapłacił 3,5 tys. funtów. 

Popek - zęby, blizny

Popek poddał się wytatuowaniu gałek ocznych, ale również wymiany zębów. To protezy w całości wykonane ze złota. Mówi się, że kosztowało go to ponad 300 tysięcy złotych! Raper poddał się również skaryfikacji a filmik z tego wybryku wciąż można zobaczyć w internecie.

Popek - piosenki

Popek wydał kilkanaście utworów, które stały się wielkimi hitami w internecie. Współtworzył zespół Gang Albanii, zktórym osiągnął ogromny sukces. Niektórzy jeszcze bardziej mogli go poznać po premierze płyty Król Albanii, nagranej z Matheo. Z albumu pochodzą numery: Każdy z nas, Wodospady, Nie mów mu nic i Wakacje. Warto wspomnieć, że podczas gali KSW wychodzi do okrągłej klatki w rytm hitu Jestem królem. Ponownie z Matheo, a dodatkowo z Sobotą, stworzył projekt Trzech Króli. Efektem ich współpracy są utwory: Bajka, Czego sercu nie żal czy czołowy singiel Nigdy nie mów nigdy. Popek wydał jeszcze album Czarna Wołga, a także Dr Jekyll and Mr Hyde. Wydał także singiel Polombia z kolumbijską piosenkarką Chica Torą, a także W stronę słońca z DJ-em Omenem i Motion. Spełnieniem marzeń był projekt z Dr Albanem. Legendarny artysta, wspólnie z Królem Albanii, stworzył nową odsłonę It's My Life a także Sing Hallelujah. W planach są kolejne muzyczne niespodzianki.

Popek - dzieci

Popek ma dwoje dzieci. Córka Popka ma na imię Julia! Jedenastoletnia córeczka jest oczkiem w głowie taty. Raper wielokrotnie wspominał o tym, że jest dla niego najważniejszą osobą w życiu, a ojcowską miłość okazuje jej na każdym kroku. Paweł Mikołajuw ogłosił na początku sierpnia 2018, że urodził mu się synek. 'Mały Popek' ma na imię Borys.

Popek - dziewczyna

Wieloletnia dziewczyna Popka to Kasia. Para wychowuje dwoje dzieci. Nie wiadomo jednak ostatecznie, czy wciąż tworzą związek.

Popek - walki

Popek swoją przygodę z walkami MMA rozpoczął w lutym 2008 roku. Walcząc z Glenem Reidem wygrał w debiutanckim starciu w MMA. Drugi pojedynek odbył się w maju tego samego roku. Wówczas jego rywalem w zwycięskim starciu był Kev Sims. Pierwszą porażkę odniósł we wrześniu 2008 roku w Reading. Jego oponentem był Sander Duyvis. Wówczas Polacy oglądający to starcie w hali wywołali sprzeczkę z lokalną publicznością. Popek wiele lat spędził ukrywając się w jednym z londyńskich garaży. Wrócił do Polski w kwietniu 2016, zostając całkowicie oczyszczony z zarzutów. W grudniu 2016 roku stoczył walkę w KSW. Jego rywalem w przegranym starciu był Mariusz Pudzianowski. Popek w maju 2017 wygrał z Robertem Burneiką, ale przegrał w grudniu tego samego roku z Tomaszem Oświecińskim. Zdecydował się nie przedłużać kontraktu z federacją KSW. W czerwcu 2020 ogłoszono, że Paweł Mikołajuw zostaje zawodnikiem Fame MMA. Debiutanckie starcie dla tej federacji dał w listopadzie 2020. Jego rywalem był Damian Zduńczyk, bardziej znany jako Stifler. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze