Popek w Tańcu z Gwiazdami: już trenuje, ale… nie z Kaczorowską!

2018-01-19 10:32
Popek w Tańcu z Gwiazdami: już trenuje, ale… nie z Kaczorowską!
Autor: fot. YouTube.com/KrólAlbaniiTV screen z teledysku na YouTube Popek & MaroMaro - Prawie 4-dychy

Popek pojawi się w Tańcu z Gwiazdami! Z kim zatańczy popularny raper i zawodnik KSW? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl

Popek w Tańcu z Gwiazdami to informacja, która ucieszyła, ale jednocześnie zaskoczyła wielu fanów rapera. W końcu zobaczą oni swojego ulubionego artystę w zupełnie nowej roli! Wiemy, że Paweł Mikołajuw jest już po pierwszych próbach i ćwiczeniach na parkiecie. Jak zdradziła nam osoba z otoczenia artysty: próby nie odbyły się z Agnieszką Kaczorowską, tylko z inną tancerką!

Popek w Tańcu z Gwiazdami - z kim tańczy?

Taniec z Gwiazdami pokaże, czy Popek jest tak dobrym tancerzem, jak fighterem MMA. Popularny raper trenuje z inną tancerką, więc nie wiadomo czy wystąpi w duecie z przepiękną Agnieszką Kaczorowską. Przypomnijmy, że aktorka ma na swoim koncie zwycięstwo w tym programie i na pewno będzie chciała ten sukces powtórzyć. Pierwszy odcinek polsatowskiego show już wiosną 2018. Wszystkie odcinki są emitowane na żywo, więc zobaczymy, jak naprawdę z choreografią radzi sobie samozwańczy Król Albanii. Rumba, salsa czy latino - nie będą miały przed nim żadnych tajemnic!

 

Popek do tej pory tańczył wyłącznie w kilku swoich prześmiewczych teledyskach. Cała Polska zna jego taniec w garażowym utworze Przygody Abdula Baska Gdzie Jestes czy Pakistańskie disco.

Niektórzy, którzy martwią się, że Popek przez treningi do kolejnej walki na KSW czy właśnie Taniec z Gwiazdami, odpuści sobie muzykę. Nic z tego! Raper nagrał już nową płytę z Matheo i co jakiś czas wypuszcza kawałki stworzone we współpracy z gitarzystą Czerwonych Gitar, MaroMaro. 

Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? PIOSENKI i DATA PREMIERY

Autor: brak danych

  Popek x Matheo - nowa płyta jak Król Albanii? Oficjalnie wiemy, że druga płyta wyjątkowego duetu zbliża się wielkimi krokami. Tak jak w przypadku ich debiutanckiego, pełnowymiarowego materiału, wypełniona będzie kawałkami ciężkiego i osobliwego przekazu. Wydaj

Ciekawe, czy Popek w Tańcu z Gwiazdami, chociaż raz będzie miał okazję zatańczyć do swojego nagrania. Raperowi życzymy powodzenia w nowym wyzwaniu!

 

Najnowsze