Popek nie będzie miał litości! Raper odegra kluczową rolę w serialu!

2019-05-14 12:19
Policjantki i Policjanci - Eska Cinema - POPEK
Autor: materiały prasowe TV4

Znany raper - Paweł Mikołajuw - Popek Monster - zagra w popularnym serialu obyczajowym. Wcieli się w postać, która odegra kluczową rolę w wydarzeniach, jakie rozegrają się w ostatnich tygodniach premier tego sezonu serialu. Co dokładnie zrobi autor hitu Wodospady? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły i oglądając zdjęcia z planu - na ESKA.pl

Popek w ostatnim czasie jest bardzo zapracowanym artystą. Od kilku tygodni, wspólnie z gitarzystą MaroMaro, kręci teledyski do singli z płyty Czarna Wołga. Do tej pory pojawił się klip do utworu Człowiek w masce, Pierwszy raz oraz ostatnio Prorok. Wszystkie muzyczne obrazki na YouTube mają od 300-600 tysięcy wyświetleń w kilka dni. Samozwańczy Król Albanii nie zwalnia tempa i jest w stanie pogodzić działalność muzyczną z pracą na planie serialu. Teraz zagra kluczową rolę w serialu obyczajowym Policjantki i Policjanci.

Zobacz: Popek ujawnia swoje marzenia! Fani zaskoczeni piosenką Prorok z MaroMaro!

Popek w serialu - kogo zagra?

Popka zobaczymy już w jednym z najbliższych odcinków Policjantek i Policjantów u boku Laury Samojłowicz, serialowej Kariny, jako Doktorka - gangstera, który ma niejasny związek z tajemnicą, jaką policjantka ukrywa przed współpracownikami z komendy. Grana przez Popka postać to niebezpieczny, bezwzględny i bardzo inteligentny przestępca o zagadkowej przeszłości, demonicznym wyglądzie i kontrastujących z jego wizerunkiem i profesją manierach.

Rola w Policjantkach i Policjantach to nie pierwsze doświadczenie aktorskie popularnego muzyka, gwiazdy YouTube'a i mediów społecznościowych oraz zawodnika MMA, bo Popek zagrał już w serialu W rytmie serca. Na małym ekranie wystąpił także w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Na planie Policjantek i Policjantów będzie już trzecim uczestnikiem tego tanecznego show, obok gwiazdy serialu - Mariusza Węgłowskiego i Kasi Vu Manh, która również właśnie dołączyła do obsady serialu Czwórki.

Najnowsze