Popek w KSW. Oficjalnie: raper wraca do MMA!

2016-09-20 18:09
Popek w KSW. Raper wraca do MMA!
Autor: Fot. Instagram/popek_oficjalnie Popek wraca na ring!

Popek wraca na ring! Spekulacje zostały potwierdzone. Wiemy już, że Popek wraca do KSW!

Popek wraca do KSW. O tym wydarzeniu spekulowało się już od dawna. Przez długi czas nikt jednak nie potwierdzał informacji, że Popek ponownie stanie na ringu i to po 8 latach przerwy. Jednak federacja w końcu podała oficjalne informacje. - Federacja KSW pragnie potwierdzić podpisanie kontraktu z gwiazdą polskiej sceny hip-hopowej, kontrowersyjnym raperem i zawodnikiem MMA Popkiem Rakiem (2-1, 2 KO) - czytamy na oficjalnej stronie KSW. Dokładną datę, a także miejsce debiutu Popka w KSW poznamy na przełomie września i października.

>> Popek vs Hardkorowy Koksu - kto wygrałby walkę?

Popek w KSW

Popek swoją sportową karierę i przygodę z MMA zaczynał w legendarnej brytyjskiej organizacji Cage Rage. Walcząc na galach w Londynie dopingowany był przez wielu polskich kibiców. Popek stoczył tylko trzy walki. Przed czasem udało mu się wygrać walki z Glenem Reidem i Kevem Simsem, by później uznać wyższość holenderskiego kickboksera Sandera Duyvisa. Jeżeli kochacie sporty walki i czekacie na najbardziej spektakularne pojedynki KSW 36, już dziś obejrzyjcie darmowy film Fight Night na eskaGO. Piękna zawodniczka taekwondo na nielegalnych ringach mierzy się z osiłkami dwa razy większymi od siebie. Czy poradzi sobie jak mistrzowie KSW?

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze