Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

i

Autor: fot. YouTube/KrólAlbaniiTV screen z filmu do POPEK BORIXON EW / MOJE ŻYCIE JEST JAK SEN

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

2016-09-30 18:09

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen, a my przekonujemy, że to prawda! Na ESKA.pl podrzucamy 5 mocnych dowodów. Pod koniec września 2016 roku pojawiła się kolejna tzw. garażówka rapera, którą wyprodukował EW. Tym razem gościnnie w nieoficjalnie wydanym utworze pojawił się Borixon, znany m.in. z Gangu Albanii. Obaj przekonują o tym, że mając tak dużą popularność żyją jak we śnie, jednak ma to niestety również złe strony. Na każdym kroku są rozchwytywani i nie mają czasu na prywatne życie. Warto przypomnieć - Popek na KSW 37 będzie walczyć z Mariuszem Pudzianowskim >> Popek vs Pudzianowski na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!

Popek życie - 5 dowodów, że żyje jak we śnie

Większość osób marzy o sławie, popularności i pieniądzach. Dlaczego Popek żyje jak we śnie? Oto 5 dowodów:

  • Popek ma Maserati, czyli jeden z najbardziej luksusowych, a jednocześnie sportowych samochodów na świecie! 

 

  • Popek od zawsze dążył do spełnienia marzeń. Jednym z jego największych pragnień po powrocie do Polski była walka  w ramach MMA. Udało się! Raper podpisał kontrakt z KSW, a już 3 grudnia dojdzie do starcia: Popek vs Pudzianowski.

  • Na koncertach rapera pojawiają się tysiące osób! Wszyscy doskonale bawią się w rytm muzyki!

 

  • Jako muzyk żyje jak we śnie! Raper ma na swoim koncie złote i platynowe płyty. Największym osiągnięciem jest jednak diamontowe wyróżnienie za singiel Wodospady z Matheo!
  • Spędza wakacje w najgorętszych miejscach na świecie! 

Popek piosenka - Moje życie jest jak sen [18+]