Popek & Sound'n'Grace, Marnik i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 27.11.2020

Popek & Sound'n'Grace, Marnik i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 27.11.2020
Autor: single cover art Popek & Sound'n'Grace, Marnik i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 27.11.2020

27 listopada na muzycznym rynku pojawiło się kilka gorących nowości. Wśród nich nowa piosenka od duetu Marnik, znanego z hitu Gam Gam, a także nowa wersja Sing Halleluja, za którą odpowiada Popek, Dr Alban, Claysteer i jeden z najpopularniejszych chórów w Polsce, Sound'n'Grace! Więcej muzycznych niespodzianek odkrywamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. New Music Friday w Radiu ESKA 27.11.2020 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA to jak zwykle porcja najnowszych, najciekawszych i najbardziej odkrywczych nowości muzycznych. W każdy piątek selekcjonujemy dla was utwory, które mogą niebawem namieszać na muzycznym rynku. W ostatni piątek listopada do walki o Wasze głosy włączył się Marnik, czyli włoski duet producencki, który zasłynął za sprawą megahitu Gam Gam. Panowie zaprosili do współpracy swoich rodaków, którzy większość swoich hitów stworzyli w języku francuskim. Mowa o Shanguy, zespole znanym z hitów La Louze, Desolee, Toukasse czy King of The Jungle. Efekt współpracy pomiędzy grupą Shanguy a projektem Marnik jest powalający, o czym możecie się przekonać słuchając utworu Dalida. To nie koniec niespodzianek i pobudzających numerów. Z samego rana na antenie Radia ESKA zaserwowaliśmy wam poczwórne espresso w postaci nowej wersji hitu Sing Hallelujah. Popek poprosił Dr Albana, by ten na nowo nagrał jeden ze swoich największych szlagierów. Panowie dodatkowo do współpracy zaprosili producenta znanego jako Clayster i jeden z najpopularniejszych chórów w Polsce, Sound'n'Grace. 

ESKA XD EXTRA

New Music Friday w Radiu ESKA 27.11.2020 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA 27 listopada to nowa wersja hitu Hallelujah, ale również świeżynka od duetu Marnik i zespołu Shanguy. Na naszej antenie nie zabraknie wspomnienia o tym, że Miley Cyrus wydała album Plastic Hearts. Z tego krążka znacie numer Midnight Sky, a także Prisoner, w którym gościnnie pojawia się Dua Lipa. Swoją drogą, właśnie Dua Lipa w piątek, 27 listopada, zagra ekskluzywny koncert w ramach projektu 2054. Zrelacjonujemy te wydarzenie ESKA.pl!

  • Popek & Dr Alban & Sound'N'Grace - Sing Hallelujah
  • Marnik & Shanguy - Dalida
  • Tymek feat. Karaś & Urbański - Oczko w głowie
  • The Weeknd - Save Your Tears
  • VINAI x Le Pedre - I Was Made
  • John De Sohn - Dance Forever
  • David Puentez - Banana
  • Roxen, Alexander Rybak - Wonderland
Najnowsze