POPEK - OŚWIECIŃSKI WYNIK i SKRÓT VIDEO walki na KSW 41. Kto wygrał

i

Autor: fot. materiał prasowy Accredito.com POPEK - OŚWIECIŃSKI WYNIK i SKRÓT VIDEO walki na KSW 41. Kto wygrał

POPEK - OŚWIECIŃSKI: WYNIK i SKRÓT VIDEO walki na KSW 41. Kto wygrał?

2017-12-25 9:52

Popek - Oświeciński to hitowe starcie na KSW 41. Kto wygrał? Jak wyglądał przebieg starcia? Sprawdzicie na ESKA.pl

Popek vs Oświeciński: wynik i skrót walki na KSW 41 na ESKA.pl. Tak naprawdę starcie tych dwóch osobistości trwało kilka miesięcy, ale finał w klatce KSW 41 w Katowicach. Kibice wiedzą, że to jeden z najbardziej elektryzujących pojedynków w tym roku. Jak przebiegała walka Popek Oświeciński 23.12.2017? Kto wygrał i okazał się lepszy? Kto częściej lądował na macie? 

Popek - Oświeciński: wynik walki KSW 41

Walka Popek vs Oświeciński na KSW 41 23.12.2017 dostarczy kibicom ogromnych emocji. O tym, kto wygrał, dowiecie się w tym miejscu na ESKA.pl! 

Popek vs Oświeciński: skrót walki na KSW 41 w Katowicach

Popek - Oświeciński na KSW 41 to jedna z dziewięciu walk w karcie. W pierwszej rundzie Popek pokazał na co go stać. Królowi Albanii udało się położyć przeciwnika. Runda 2 zaczęła się zdecydowanie lepiej dla Stracha i tak już pozostało. Sędzia przerwał walkę gdy Oświęciński kompletnie zdominował przeciwnika. Trzecia runda zapowiadała się na prawdę emocjonująco. Strachu już na początku wyglądał na mocno wycieńczonego. To jednak Popkowi kondycja dała o sobie znać najbardziej. Obaj zawodnicy chwiali się na nogach gdy ogłaszano wyniki. Zwyciężył świetnie debiutujący Strachu.

Skrót walki Popek - Oświeciński video tuż po walce.

KSW 42 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy 3.03.2018 w Łodzi?

Autor: brak danych

  KSW 42 - KARTA WALK. Walki 3.03.2018 w Łodzi poznacie na ESKA.pl! Kibiców czekają niesamowite emocje, bo w łódzkiej Atlas Arenie odbędą się aż trzy mistrzowskie starcia, trzech czołowych gwiazd federacji! Kto walczy na KSW 42? Zawodnicy zostali ogłoszeni 22