Popek nie żyje, bo "ozłocił sobie jądra"?! O co chodzi w tej makabrycznej plotce?

2016-03-21 23:14
Popek nie żyje? Makabryczna plotka w amerykańskich mediach
Autor: http://notallowedto.com Popek nie żyje? Makabryczna plotka w amerykańskich mediach

Popek nie żyje? Ta plotka krążyła w mediach w Stanach Zjednoczonych, a teraz ponownie dotarła do Polski jako wirus na Facebooku. Spokojnie, Popek żyje i ma się świetnie. O co chodzi w plotce "Popek nie żyje"?

Popek nie żyje, bo próbował ozłocić swoje genitalia maszyną do lakierowania aut? Ta makabryczna plotka dotarła do nas z USA w grudniu 2015 roku, a trzy lata później znów krążyła po Facebooku jako wirus. Plotkę od razu dementujemy: raper Popek Monster ma się świetnie i cały czas trenuje MMA, koncertuje, uczy się gry aktorskiej i wypuszcza nowe piosenki. A rozsiewany na Facebooku wirus nie klikajcie!

Popek nie żyje - wirus na Facebooku
Autor: screen z facebook.com Popek nie żyje - wirus na Facebooku

Popek nie żyje? Podstawili zdjęcie polskiego rapera!

Skąd plotka o rzekomej śmierci Popka? Okazuje się, że zdjęciem Popka zostały zilustrowane artykuły w amerykańskich mediach. Popek miał być zwycięzcą loterii, który wpadł w obłęd, rzucił prace w markecie i wydawał wygrane pieniądze na lewo i prawo - na samochody, biżuterię, złote zęby, itd. W końcu wpadł na pomysł ozłocenia swoich genitaliów, jednak nikt nie chciał podjąć się takiego zadania. Mężczyzna miał samodzielnie polakierować na złoto swoje jądra i umrzeć kilkanaście godzin później.

KALENDARZ 2019 - dni wolne od pracy, święta i ferie

Popek - piosenki

Wiadomo, różne pomysły przychodzą ludziom do głowy, ale ta historia śmierdzi z daleka. Tym bardziej, że podstawiono do niej zdjęcie polskiego rapera, który ma się świetnie i wypuszcza nowe piosenki i nieustannie koncertuje. W ostatnim czasie wydał płytę z Matheo - Dr Jekyll and Mr Hyde, z której pochodzą utwory: Zmiany, Ciemna strona sławy oraz Wszystko i nic.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jeszcze raz wesołych świąt dla całej Polski Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze