Popek - co śpiewa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13.10.2018?

2018-10-13 22:28
Popek - co śpiewa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13.10.2018?
Autor: fot. https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo/videos/2231563733758701/ (Screen)

Popek był gościem specjalnym jednego z odcinków 10. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wszystko dlatego, że jeden z uczestników zamienił się na kilka godzin w samozwańczego króla Albanii. Zobaczcie sami na ESKA.pl

Popek - co śpiewa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jak się nazywa utwór, który wybrzmiał w popularnym programie? Odpowiedzi na te dwa pytania zainteresują widzów, którym spodobało się wykonanie w dziesiątej edycji show TTBZ. Popek był gościem szóstego odcinka, a wszystko dlatego, że w jego skórę wszedł polski aktor, Marek Molak.

Popek - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Popek jako Marek Molak to jedna z metamorfoz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak poradził sobie aktor? Zdaniem samozwańczego Króla Albanii, który pojawił się jako gość specjalny odcinka, poszło bardzo dobrze. Po tym występie Paweł Mikołajuw jednogłośnie stwierdził: - Mam syna!

Popek - co to za piosenka?

Co to za piosenka, która zaśpiewał Marek Molak? Popek w 2016 roku, wspólnie z Matheo, wydał album pt. Król Albanii. Z tego właśnie wydawnictwa pochodzi singiel pt. Wodospady, który wykonał uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Popek Monster za sprzedaż swojego utworu uzyskał diamentową płytę!

Popek za sprawą piosenki Wodospady opowiedział swoją historię. Pokazał, że nie mając nic w życiu - można osiągnąć wielki, życiowy sukces. Singiel pojawił się 3 grudnia 2015 wraz z teledyskiem. W muzycznym obrazku możemy zobaczyć miejsca, które odegrały ważną rolę w życiu rapera.

Najnowsze