Ponad 10 milionów złotych rocznie wpływa na konto Friza! Co youtuber robi z pieniędzmi?

2020-01-24 14:55
Ponad 10 milionów złotych rocznie wpływa na konto Friza! Co youtuber robi z pieniędzmi?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=TiUaJllkLM8 Ponad 10 milionów złotych rocznie wpływa na konto Friza! Co youtuber robi z pieniędzmi?

Friz w jednym z wywiadów zdradził, ile pieniędzy rocznie wpływa na jego konto! Kwota jest naprawdę imponująca, bo mowa tu o 10 milionach złotych. Co youtuber robi z tymi pieniędzmi? O tym dowiecie się z ESKA.pl.

Friz to milioner! Oprócz tego, że ma ponad 3 miliony subskrypcji na swoim koncie na YouTubie, prawie 2 miliony obserwujących na Instagramie, to ujawnił też, że na jego konto wpływa 10 milionów złotych rocznie. Skąd takie pieniądze biorą się u 23-latka? Co Friz z nimi robi? To wszystko zdradził w wywiadzie u Filipa Nowobielskiego, który jest gospodarzem kanału Duży w maluchu.

Friz milionerem

Karol Wiśniewski, czyli popularny Friz, jest najprawdopodobniej najbogatszym youtuberem w Polsce. Na jego konto rocznie wpływa 10 milionów złotych. Jak zaznaczył Karol w wywiadzie dla kanału Duży w maluchu, jest to roczny obrót jego firmy. To jest kwota, na którą składa się kilka czynników np. sprzedaż gadżetów w sklepie czy współpraca reklamowa. Friz stwierdził również, że jest bardzo dobrym szefem:

Jeżeli moja firma robi obrót w wysokości 10 milionów złotych, to wychodzę z założenia, że moi współpracownicy też muszą bardzo dobrze zarabiać.

Karol również zdradził jakie jest jego największe marzenie. O tym piszemy w artykule na ESKA.pl.

Najnowsze