Polskie piosenki 2015 na lato. Czy znajdziemy wśród nich przebój wakacji? [PLAYLISTA]

2015-07-09 16:34

Nowe, polskie piosenki na lato 2015 - zebraliśmy dla Was najciekawsze kawałki ze wszystkich muzycznych premier jakie miały miejsce w bieżące wakacje lub tuż przed ich rozpoczęciem. Sprawdźcie gorące polskie nowości muzyczne 2015, które mają szansę zostać przebojami nadchodzącego lata!

Nowe polskie piosenki 2015 zebraliśmy dla Was na ESKA.pl w specjalnej playliście na rozkręcające się właśnie wakacje. Jesteśmy zdania, że wśród piosenek po polsku - nagranych i wydanych w ciągu ostatnich kilku tygodni z łatwością da się znaleźć mocne kandydatki do tytułu przeboju lata 2015. W naszym zestawieniu znalazły się zarówno bardzo mocne debiuty, jak i udane come backi, jest coś dla wielbicieli kobiecych głosów, jak i dla tych, którzy wolą posłuchać przystojnych mężczyzn - jest czego słuchać i w czym wybierać, a także co pooglądać - polecamy szczególnie taneczny klip Margaret do Heartbeat oraz odjechane video Donatana z Marylą Rodowicz do kawałka Pełnia, ale przede wszystkim nominowane do tegorocznych ESKA Music Awards 2015 video Natalii Nykiel do Bądź Duży.

KONCERTY ZA DARMO? Avicii, Robbie Williams, Ellie Goulding, Asaf Avidan, Major Lazer + 30 innych gwiazd - Łap BILETY!

Sarsa Markiewicz - Naucz Mnie

Bednarek - Sailing

TABB & Sound'n'Grace - Możesz Wszystko

Margaret - Heartbeat

Szymon Hodyniecki - Sam Na Sam

Doda - Nie Pytaj Mnie

Edyta Górniak - Oczyszczenie

Enej - Kamień z napisem LOVE

Donatan i Maryla Rodowicz - Pełnia

Natalia Nykiel - Bądź Duży

ac

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze