Polskie One Direction? My Music chce stworzyć polski boysband jako konkurencję dla One Direction! [VIDEO]

2014-01-22 17:04

Polskie One Direction? To możliwe! Wytwórnia My Music wypromowała już Dawida Kwiatkowskiego jako odpowiedź na Justina Biebera. Teraz chce stworzyć równie popularny polski odpowiednik boysbandu One Direction!

Polskie One Direction? To możliwe! Wytwórnia My Music, dla której nagrywają Saszan, Red Lips czy Jula, wypromowała już Dawida Kwiatkowskiego jako polską odpowiedź na Justina Biebera. Ten sukces zaskoczył chyba wszystkich zainteresowanych... ale także zainspirował: MyMusic chce teraz stworzyć równie popularny polski odpowiednik boysbandu One Direction!

>>> Orange Warsaw Festival 2014. Lineup, bilety, zniżki. Sprawdź szczegóły!

Na oficjalnym fanpage MyMusic 22 stycznia ukazało się następujące ogłoszenie:

BOYSBAND !!! TAK już w najbliższym czasie ruszy oficjalny casting, który będzie miał na celu stworzenie polskiego BOYSBANDu.

" Jesteśmy mocno zdeterminowani i wiemy, że tego w Polsce brakuje. Młodzież chce, pragnie mieć swoich idoli, a nie ma nic lepszego jak paru idoli w jednym zespole Dlatego już na dniach razem z wytórnią My Music zaczniemy szukać młodych artystów, którzy utworzą boysband. Wyłonimy czterech, pięciu chłopaków, którym zapewnimy profesjonalną obsługę menedżerską, promocję oraz możliwość wydania płyty . Zapewniam WAS - będzie ogień " - komentuje Igor Pilewicz, popularny polski menedżer.

>>> Dawid Kwiatkowski - Wiem, Że. Nowy singiel już w Walentynki 2014!

"Dawid Kwiatkowski pokazał nam, jak bardzo młodzież potrzebuje nastoletnich idoli. Jaka to była wielka luka, niezagospodarowana w naszym kraju, a polski fan dotychczas, mógł tylko szukać swoich idoli zagranicą. W tym roku to się zmieni. Będziemy mogli też pochwalić się naszym, lokalnym boysbandem. Zapewniam, że razem z Igorem zrobimy Wszystko żeby nasza formacja mogła konkurować z zachodnimi gwiazdami, jak równy z równym " Dodaje Remik - właściciel MyMusic.


Czy się uda i One Direction będą mieli poważną konkurencję do serc polskich fanek? Okaże się już wkrótce!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze