Polskie gwiazdy muzyki, które wzięły ślub w tajemnicy. Kto przysięgał sobie miłość poza blaskiem fleszy?

2020-02-05 11:39
Doda i Sylwia Grzeszczak
Autor: wbf;Artur Zawadzki/REPORTER

Większość gwiazd lubi chwalić się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Pokazują swoje rodziny, ważne uroczystości oraz to, co robią w wolnym czasie. Wydawałoby się, że ważne chwile powinno przeżywać się w gronie najbliższych...i tak właśnie zrobiło kilka polskich gwiazd, które poza blaskiem fleszy, przysięgały sobie miłość na ślubnym kobiercu. Sprawdź już teraz na ESKA.pl o jakie gwiazdy chodzi!

Zawarcie związku małżeńskiego to piękna chwila nie tylko dla pary, która ma stać się jednością, ale także dla ich bliskich i rodziny. Piękne dekoracje, suknie, garnitury i co najważniejsze łzy wzruszenia. Dlatego klika polskich gwiazd ze sceny muzycznej chciało ten dzień celebrować w najbliższym gronie, bez medialnego rozgłosu. Dlaczego? Na pewno cenią sobie prywatność i uważają, że takie chwile powinny być przeżyte w spokoju. Już teraz kliknij w naszą galerię na ESKA.pl i sprawdź, kto oprócz Dody wziął ślub w tajemnicy przed fotoreporterami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze