Polski youtuber wydał majątek na auta. Można za to kupić kilka domów!

i

Autor: Screen z YT: Kupiłem Nissana Skyline R34! Skyline vs Supra vs Huracan! | Wyścig na 1/4 mili!/ LANCER EVO V | Huracan STO | Audi RS4 B8 | GLC63 AMG - Wyjazd na Lodowiec: Austria!/ Budda. TV

Polski youtuber wydał majątek na auta. Można za to kupić kilka domów!

2023-02-14 11:21

Jeden z najbardziej cenionych youtuberów w Polsce wziął udział w wywiadzie z Weroniką Sową. Mężczyzna wyznał, ile wydał na swoją kolekcję aut. Okazuje się, że przez lata zebrała się naprawdę pokaźna suma, za którą można by kupić kilka domów. Ta kwota kompletnie zwali Was z nóg! Mamy dla Was szczegóły!

Weronika Sowa zaprasza do swojego formatu "Czy to prawda, że..." znanych, polskich influencerów. W jej najnowszym odcinku udział wziął youtuber zajmujący się motoryzacją - Budda. Kontentem i swoim niezwykle szczerym, skromnym charakterem, mężczyźnie udało się zdobyć ponad milion wiernych fanów. Uwielbiają oglądać jego poczynania. Choć kolekcja aut gwiazdy jest naprawdę pokaźna, chyba nikt nie spodziewał się, że zapłacił za nią aż tak wiele pieniędzy. Kamil Labudda wyznał Wersow, ile są warte jego obecne samochody. Okazuje się, że za tę kwotę można by kupić kilka domów. Jak wiele wydał w swoim życiu na pojazdy? Szczegóły znajdziecie tuż pod wideo!

Wersow naprawdę jest w ciąży?! Słowa koleżanki z branży podgrzały doniesienia!

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Ile Budda wydał na swoje auta?

Weronika Sowa zadawała Buddzie pytania, które najbardziej ciekawią ludzi. Jednym z nich było to, ile w ciągu swojego życia wydał na samochody. Przyznał, że za te, które obecnie ma w swojej kolekcji, zapłacił około 6,5 miliona złotych! Jest to ogromna suma, za którą można by wieść spokojne życie, nie musząc pracować, przez naprawdę wiele lat. Okazuje się, że to jednak nie koniec. Łącznie na samochody wydał coś w okolicach 8-9 mln. Niektóre z nich zostały jednak sprzedane, dzięki czemu udało mu się odzyskać część z tej kwoty. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę imponująca ilość. Youtuber na samych reklamach z platformy zarabia około 55 tysięcy zł miesięcznie, nic dziwnego, że może sobie pozwolić na taki wydatek.

Youtuberzy, którzy są na platformie najdłużej! Sprawdź, jak długo nagrywają

Sonda
Uważasz, że youtuber przesadza z kupowaniem aut?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE