Polski Facebook - co to takiego? Jak działa nowa platforma?

Facebook
Autor: Pixabay.com

Polski Facebook? Co to takiego i na czym dokładnie polega? Serwis społecznościowy określany mianem znanego nam Facebooka właśnie wystartował i choć wizualnie przypomina popularną platformę, ma się od niej zasadniczo różnić. Więcej na temat nowej platformy, do której dołączył sam Krzysztof Gonciarz możecie przeczytać poniżej!

Serwis WolniSłowianie, ponieważ właśnie tak nazywa się nowa platforma, nie bez powodu określana jest mianem polskiego Facebooka. Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy polskiej platformy bardzo mocno zainspirowali się wyglądem serwisu Zuckerberga, który prawdopodobnie znany jest nam wszystkim. O co tak naprawdę chodzi w serwisie WolniSłowianie, inaczej nazywanym polskim Facebookiem, które jak się okazuje właśnie wystartował? Ideom nowego serwisu jest przede wszystkim łączenie wolnych i niezależnych Słowian. Temat ten poruszał sam Krzysztof Gonciarz, który również dołączył do nowego serwisu. Polski Facebook ma być odpowiedzią na giganty społecznościowe, które znamy, które ostatnimi czasy usuwają wszystkie kontrowersyjne posty. Tym właśnie między innymi będą różnić się od siebie te platformy.

Nowy Serwis ma być pozbawiony cenzury, ma być wolny i niezależny. W tej sytuacji warto także nadmienić platformę Gab, która działa w podobnym charakterze jak polski Facebook. Platforma Gab zaledwie w jeden weekend zebrała ponad pół miliona użytkowników. Czy na podobny sukces może liczyć polski Facebook, które działa na zbliżonych zasadach? Tego dowiemy się już wkrótce! 

Polski Facebook - jak go znaleźć?

Serwis WolniSłowianie, to potocznie nazywany polski Facebook. Można dołączyć do niego w każdej chwili kierując się na ich stronę. Design platformy bardzo przypomina Facebook, który znamy, jednak działa na nieco innych zasadach.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze