Phenomenal i Robbie Rosen

i

Autor: materiały prasowe

Polski duet łączy siły z finalistą amerykańskiego Idola! Phenomenal i Robbie Rosen z hitem 2021?

2021-11-12 11:09

Borrowed Time to najnowszy utwór duetu producenckiego Phenomenal, którzy do współpracy zaprosili Robbie Rosen’a. Numer opowiada o radości z życia i o tym, że nic nie jest nam dane na zawsze. Co wiemy o samych artystach? Sprawdźcie już teraz!

W skład Phenomenal wchodzą Karol Nicewicz i Konrad Koziatek - dwóch przyjaciół, których znajomość rozpoczęła się dzięki muzyce i to właśnie jej poświęcają się dziś w pełni. Osobno zajmowali się muzyką jeszcze w latach szkolnych, zaś w roku 2016 połączyli siły i zaczęli spędzać razem coraz więcej czasu, wspólnie tworząc i eksperymentując. W 2020 roku rozpoczęli nowy etap. Już jako Phenomenal, Karol i Konrad tworzą utwory o nieco lżejszym brzmieniu, stawiając na melodię, pozytywną energię i dobry wokal. Producenci mają szeroko zakrojone plany związane z projektem Phenomenal, określając go jako "ostatni i najważniejszy etap" ich muzycznej przygody.

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?

Kim jest Robbie Rosen - finalista Idola?

Robbie Rosen to amerykański wokalista, finalista American Idol, znany również ze współpracy z wieloma znanymi producentami z całego świata (m.in. Sick Individuals czy Lush & Simon). Z duetem Phenomenal nagrał do tej pory 3 utwory, w tym najnowszy „Borrowed Time”.

Cleo i Maryla o kulisach współpracy