Polski duet łączy siły z finalistą amerykańskiego Idola! Phenomenal i Robbie Rosen z hitem 2021?

2021-11-12 11:09
Phenomenal i Robbie Rosen
Autor: materiały prasowe

Borrowed Time to najnowszy utwór duetu producenckiego Phenomenal, którzy do współpracy zaprosili Robbie Rosen’a. Numer opowiada o radości z życia i o tym, że nic nie jest nam dane na zawsze. Co wiemy o samych artystach? Sprawdźcie już teraz!

W skład Phenomenal wchodzą Karol Nicewicz i Konrad Koziatek - dwóch przyjaciół, których znajomość rozpoczęła się dzięki muzyce i to właśnie jej poświęcają się dziś w pełni. Osobno zajmowali się muzyką jeszcze w latach szkolnych, zaś w roku 2016 połączyli siły i zaczęli spędzać razem coraz więcej czasu, wspólnie tworząc i eksperymentując. W 2020 roku rozpoczęli nowy etap. Już jako Phenomenal, Karol i Konrad tworzą utwory o nieco lżejszym brzmieniu, stawiając na melodię, pozytywną energię i dobry wokal. Producenci mają szeroko zakrojone plany związane z projektem Phenomenal, określając go jako "ostatni i najważniejszy etap" ich muzycznej przygody.

Sonda
Jakiej muzyki słuchasz?

Kim jest Robbie Rosen - finalista Idola?

Robbie Rosen to amerykański wokalista, finalista American Idol, znany również ze współpracy z wieloma znanymi producentami z całego świata (m.in. Sick Individuals czy Lush & Simon). Z duetem Phenomenal nagrał do tej pory 3 utwory, w tym najnowszy „Borrowed Time”.

Cleo i Maryla o kulisach współpracy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze