Polski akcent w programie Davida Guetty! Tom Swoon zremixował The Bloody Beetroots & Greta Svabo Bech [VIDEO]

2013-02-08 13:36

- Dziś wieczorem w programie Davida Guetty usłyszycie bardzo ładną piosenkę, w bardzo ładnym remiksie, który skonstruował... Polak! - zachęca Puoteck. Klubowy weekend w ESCE startuje w piątek o godz. 20.00!

Polak Dorian Tomasiak, znany szerzej jako Tom Swoon, zremiksował Chronicles Of A Fallen Love - The Bloody Beetroots & Greta Svabo Bech. Kawałek w wersji Polaka robi wrażenie nawet na najbardziej uznanych DJ'ach świata, a David Guetta postanowił umieścić go na swojej playliście w piątkowym programie DJ MIX na antenie ESKI. To jeden z pierwszych polskich akcentów w programie Guetty!

Jak się okazuje, Dorian nabiera rozpędu! Już 7 marca będzie supportował legendę, Paula Oakenfolda, w klubie Pacha w Nowym Jorku! A już w ten weekend, 9 lutego, Tom Swoon będzie grał w Krakowie w klubie Cień (ul. Św. Jana 15).

Klubowy weekend nr 1 w Polsce na antenie ESKI możecie usłyszeć w piątki i soboty od godz. 20.00. Najpierw Puoteck zaprasza na ESKA LIVE RMX, a po północy David Guetta na DJ MIX!

Chronicles Of A Fallen Love - The Bloody Beetroots & Greta Svabo Bech [Tom Swoon Remix]Chronicles Of A Fallen Love - The Bloody Beetroots & Greta Svabo Bech [official]


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze