Krystian Ochman

i

Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland

Polska wygra Eurowizję 2022? Ten ważny szczegół może na to wskazywać!

2022-04-13 16:23

Eurowizja 2022 będzie nasza? W tym roku naszym reprezentantem jest Krystian Ochman, który na konkursie w Turynie zaśpiewa piosenkę River. Od początku Polak wymieniany był jako jeden z faworytów. Jest jednak pewny szczegół, który może wskazywać na to, że to właśnie Polska sięgnie po tegoroczne trofeum. O co chodzi?

Eurowizja 2022 już w maju, a to oznacza, że rozpoczęły się przygotowania do wielkiego show. Wiemy coraz więcej na temat tegorocznego konkursu. Znamy już wszystkie piosenki, grono prowadzących, kolejność startową czy projekt sceny. Wszystko bardzo pomyślnie układa się dla Polski i naszego reprezentanta Krystiana Ochmana. Piosenka River została bardzo dobrze przyjęta przez ekspertów i fanów Eurowizji, a sam wokalista zachwyca swoimi występami na imprezach eurowizyjnych w różnych zakątkach Europy. Polska typowana jest jako jeden z pięciu faworytów do trofeum. Dodatkowo pewna ciekawostka może potwierdzać, że nasze szanse w tym roku są naprawdę duże.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman i Sheldon Riley - najlepsze głosy Eurowizji 2022 w duecie? Jest deklaracja!

Cleo ocenia szanse Ochmana na Eurowizji

Eurowizja 2022 - ciekawostka, która wskazuje wygraną Polski

Polska w tym roku wygrała już jeden ważny międzynarodowy konkurs - Miss World. W marcu Karolina Bielawska sięgnęła po koronę dla najpiękniejszej kobiety świata. Okazuje się, że trzy razy w historii jedno państwo wygrało Miss World i Eurowizję w tym samym roku. W 1959 Holandia, w 1998 Izrael i w 2008 Rosja. Z pewnością to tylko przypadek, ale często dzieje się tak, że kraj, który wygrywa Eurowizję, sięga po nagrodę w innym ważnym turnieju lub konkursie. W 2021 roku Włochy wygrały Eurowizję oraz Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Czy w przypadku Polski będzie tak samo? Dowiemy się już w maju.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE