Polska - Włochy siatkarki. Transmisja 7.01.2016 w TV i live w internecie

i

Autor: Fot. Instagram Spotkanie z Włochami będzie meczem ostatniej szansy dla naszej reprezentacji

Polska - Włochy siatkarki. Transmisja 7.01.2016 w TV i live w internecie

2016-01-07 13:50

Polska - Włochy: spotkanie 7 stycznia 2016 to już ostatni mecz polskich siatkarek w fazie grupowej podczas eliminacji do RIO 2016. Dla naszych zawodniczek to mecz ostatniej szansy. Sprawdź, kiedy odbędzie się mecz Polska - Włochy i gdzie oglądać transmisję w TV i live w internecie.

Polska - Włochy to już trzeci i ostatni mecz polskich siatkarek w fazie grupowej podczas turnieju eliminacyjnego do RIO 2016. Nasze reprezentantki swoje pierwsze spotkanie podczas rozgrywek w Ankarze rozegrały już 4 stycznia 2016 roku. Poniedziałkowy mecz z Rosją skończył się niestety porażką naszego zespołu. Mecz Polska-Rosja zakończył się wynikiem 2:3. Drugie spotkanie z Belgią też nie ułożyło się pomyślnie, a nasze zawodniczki przegrały 1:3. Jednak mimo dwóch porażek na turnieju w Ankarze zawodniczki z Polski nadal mają szansę powalczyć o awans na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016, które odbędą się w dniach 5-21 sierpnia 2016 roku. Olimpijski turniej kwalifikacyjny siatkarek jest rozgrywany w Ankarze w dniach 4-9 stycznia. Nasze reprezentantki trafiły do grupy z Rosją, Belgią i Włochami.

>> RIO 2016: siatkówka. Turnieje kwalifikacyjne - transmisje, terminarz, zasady

Polska - Rosja - transmisja w TV i live w internecie

Czwartkowe spotkanie dla naszych siatkarek jest meczem ostatniej szansy. Polki nadal mogą znaleźć się w najlepszej czwórce turnieju. Jednak, żeby tak się stało drużyna z Belgii musi przegrać z Rosjankami najlepiej do zera, a nasze zawodniczki muszą pokonać Włoszki za trzy punkty. Mecz Polska - Włochy odbędzie się 7 stycznia 2016 roku. Spotkanie rozpoczyna się o 18:30. Transmisję zobaczymy na TVP Sport i sport.tvp.pl.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE