Polska - Szwecja: online w internecie i na żywo w TV. ME 2016

2016-01-29 15:09
Polska - Szwecja: online w internecie i na żywo w TV
Autor: fot. Facebook/Związek Piłki Ręcznej w Polsce / Polish Handball Federation Polska - Szwecja: online w internecie i na żywo w TV. ME 2016

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn 2016: Polska - Szwecja, czyli mecz, którego nikt się nie spodziewał. Transmisja online w internecie i w TV będzie dostępna. Czy będzie za darmo? O co zagrają Polacy 26.01.16? O tym przekonasz się na ESKA.pl!

Nikt w najgorszych snach nie przypuszczał, że Polacy tak szybko stracą szanse na ostateczne zwycięstwo w ME 2016. Kadra prowadzona przez Michaela Bieglera zdecydowanie poniosła porażkę z reprezentacją Chorwacji - 23:37. Przed spotkaniem wszyscy wiedzieli, że to będzie trudny mecz i by awansować dalej, mogliśmy przegrać trzema bramkami. Stało się inaczej, więc finalnie w grupie zajęliśmy pozycje, która nie daje nam możliwości dalszej gry. Przed nami pojedynek o 7. miejsce w ogólnym ujęciu zawodów. Mecz Polska - Szwecja będzie może mieć znaczenie w przypadku walki o Igrzyska Olimpijskie Rio w DeJaneiro.

Polska - Szwecja 29.01.16

W spotkaniu ze Szwedami, Polacy będą chcieli zmazać plamę i pokazać, że mecz z Chorwacją to wypadek przy pracy. 29 stycznia 2016 zagramy z czterokrotnym mistrzami Europy, ale wbrew pozorom nie jest to wymagający rywal. Od kilku lat kadra, którą prowadzi Ola Lindgren przeżywa kryzys. 

Pojedynek o 7. miejsce w Mistrzostwach Europy 2016 odbędzie się w Hali Ludowej we Wrocławiu.

>>> Agnieszka Radwańska - Serena Williams: SKRÓT VIDEO. Isia przegrała w Australian Open

Polska - Szwecja: online w internecie

Kibice, którzy są z naszymi piłkarzami na dobre i na złe na pewno będą szukać transmisji w internecie. Pojedynek Polska - Szwecja rozpocznie się o godzinie 16. Jedyny legalny stream oferuje platforma ipla.tv. Najtańszy koszt obrazu z meczu wynosi: 4,90 zł. Jednocześnie wiemy, że wszystkie nielegalne streamy będą zablokowane.

Polska - Szwecja: w TV

Ostatni mecz Polaków na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej 2016 zobaczymy na żywo w telewizji. Pewne jest, że transmisja dostępna będzie na antenie otwartego Polsatu i Polsat Sport. Początek o 15:50.

 

Najnowsze