Polska - Rumunia mecz piłki ręcznej. Mecz o trzecie miejsce w TV i live online. Transmisja

2015-12-20 10:59
Polska - Rumunia mecz piłki ręcznej. Mecz o trzecie miejsce w TV i live online. Transmisja
Autor: Fot. Bulls Polki powalczą o brązowy medal

Polska - Rumunia mecz piłki ręcznej w ramach Mistrzostw Świata Dania 2015. Mecz o trzecie miejsce na mistrzostwach świata w piłce ręcznej kobiet odbędzie się 20.12.2015. Transmisja Polska - Rumunia dostępna będzie w telewizji i w internecie? Czy mecz 20 grudnia 2015 zobaczymy na ogólnopolskim kanale TV? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl!

Polska - Rumunia: mecz o trzecie miejsce na mistrzostwach świata już w niedzielę 20 grudnia 2015 roku. Przed turniejem nikt nie przypuszczał, że reprezentacja Polski kobiet w piłce ręcznej powalczy o medale Mistrzostw Świata Dania 2015. Mało kto obstawiał, że Polki wygrają ze swoimi odwiecznymi rywalkami - piłkarkami Węgier. Awans do przegranego niestety półfinału dała naszym szczypiornistkom wygrana z Rosją 21:20. Nasza kadra mimo przegranej z Holandią powalczy o brązowy medal. Rywalkami naszej reprezentacji będzie Rumunia. Polsko-rumuński mecz o 3. miejsce będzie rewanżem za 1/8 finału poprzednich mistrzostw w Serbii. Wówczas biało-czerwone okazały się lepsze i wygrały z Rumunią 31:29.Transmisja 20.12.2015 Polska - Rumunia w TV i live w internecie odbędzie się za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Szczegóły poniżej!

Polska - Rumunia mecz piłki ręcznej

Piłkarki reprezentujące Rumunię na mistrzostwach świata w Danii powalczą o brąz po przegranej w półfinale z Norwegią 33:35. Rumunki rozegrały niesamowity mecz. O losach spotkania zdecydowała dopiero dogrywka.

Polska - Rumunia w TV

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet, największy swój sukces osiągnęła w 2013 roku - zajmując 4. miejsce na turnieju w Serbii. Czy polskie piłkarki ręczne wygrają mecz z Rumunią i tym samym pierwszy raz w historii zdobędą brązowy medal mistrzostw świata? Sprawdzimy oglądając transmisje w TV:

  • Polska - Rumunia: 20.12.2015 - początek o godzinie 14:35 w TVP 2. 

Polska - Rumunia live online

Niezwykle emocjonujące starcie dwóch godnych siebie rywali obejrzymy również w internecie! Stream do meczu Polska - Rumunia, znajdziemy na stronie: sport.tvp.pl. 

KL

Najnowsze