Polska rezygnuje z Eurowizji 2021? Widzowie wciąż czekają na ogłoszenie reprezentanta

Eurowizja
Autor: AP/East News

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami! Inne kraje już ogłaszają wybór swoje piosenki, w momencie kiedy Polska nawet nie przedstawiła naszego tegorocznego reprezentanta. Dlaczego sprawa przeciąga się w czasie? Czy nasz kraj w tym roku nie weźmie udziału w popularnym Konkursie Piosenki Eurowizji? Zmartwieni fani wciąż czekają na ogłoszenie dobrych wieści!

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami! Na ten moment znamy już ponad 10 piosenek, które usłyszymy na na nadchodzącym Konkursie Piosenki Eurowizji. Przygotowania do konkursu w innych krajach trwają pełną parą, jednak Polska wciąż stoi w miejscu. Miłośnicy tego formatu nadal nie wiedzą, kto w tym roku pojedzie na konkurs w biało-czerwonych barwach, ponieważ nadawca wciąż nie ogłosił reprezentanta Polski. Jak wiemy Eurowizja 2021 według planów odbędzie się od 18 do 22 maja, co oznacza, że do światowego wydarzenia nie pozostało zbyt wiele czasu.

W momencie kiedy inne kraje zdradzają kulisy przygotowań do konkursu i pokazują na światło dzienne piosenkę, z którą zawalczą, Polska wciąż nie ujawnia imienia i nazwiska tegorocznego reprezentanta. W tym tygodniu wszyscy jak na szpilkach wyczekiwali najnowszej ramówki Telewizji Polskiej, w trakcie której być może zostałby on ogłoszony, jednak tak się nie stało, a więc kwestia ta wciąż stoi pod znakiem zapytania.

Eurowizja 2021 - Polska rezygnuje z konkursu? 

Eurowizja 2021 bez udziału Polski? Zmartwieni fani obawiają się, że nasz kraj w tym roku nie pojawi się w eurowizyjnej stawce. Wszyscy cały czas zastanawiają się, czy Polska w tym roku powalczy na konkursie, a jeśli tak, to jaki artysta będzie nas reprezentował. Alicja Szemplińska, Krystian Ochman, Sanah, a może najmłodsza z nich wszystkich Roksana Węgiel? Na ten moment pozostają nam tylko spekulacje!

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze